نخستین پوستر فیلم سینمایی «مادری» منتشر شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نخستین پوستر فیلم سینمایی «مادری» منتشر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نخستین پوستر فیلم سینمایی «مادری» منتشر شد
,نخستین پوستر منتشر شده از فیلم سینمایی «مادری» توسط علیرضا نجاتی و با تمرکز بر حضور نازنین بیاتی در کوچه های زیبای یزد طراحی شده است.نخستین پوستر فیلم سینمایی «مادری» منتشر شد,[categoriy]

آکاایران: نخستین پوستر فیلم سینمایی «مادری» منتشر شد

نخستین پوستر فیلم سینمایی «مادری» به نویسندگی و کارگردانی رقیه توکلی و تهیه کنندگی سیاوش حقیقی پس از پر کردن فرم حضور در جشنواره فجر، منتشر شد.

نخستین پوستر منتشر شده از فیلم سینمایی «مادری» توسط علیرضا نجاتی و با تمرکز بر حضور نازنین بیاتی در کوچه های زیبای یزد طراحی شده است.

به گزارش آکاایران: «مادری» اولین فیلم سینمایی رقیه توکلی در مقام کارگردان است. او دارای مدرک کارشناسی سینما و کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی است و ساخت بیش از ۳۰ فیلم کوتاه و مستند را در کارنامه کاری خود دارد که برای آن ها جوایز معتبر و متعدد داخلی و خارجی دریافت کرده است.

نازنین بیاتی، هانیه توسلی، ملیسا ذاکری، مریم بوبانی، آنا زارع، سجاد اسماعیلی و هومن سیدی بازیگران فیلم سینمایی «مادری» هستند که در شهر یزد فیلمبرداری شده است.

داستان «مادری» درباره زندگی دو خواهر است که یکی عشقش را رها کرده و دیگری عشقش او را رها کرده است.

منبع :

نخستین پوستر فیلم سینمایی «مادری» منتشر شد گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات