بیشتر همکاران من مثل خودم بیکار هستند!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیشتر همکاران من مثل خودم بیکار هستند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بیشتر همکاران من مثل خودم بیکار هستند!
,بیشتر همکاران من مثل خودم بیکار هستند!,[categoriy]

آکاایران: بیشتر همکاران من مثل خودم بیکار هستند!

آکاایران: الهام حمیدی، بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص آخرین فعالیت خود گفت: فعلا مشغول به انجام کاری نیستم. به تازگی در یک سریال به نام «روزهای بی قراری» ایفای نقش کردم.
وی در خصوص علت گزیده کاری خود عنوان کرد: چون دوست ندارم هر کاری را انجام دهم و کیفیت کارها پایین است، ترجیح می دهم که صبر کنم.
به گزارش آکاایران: حمیدی ادامه داد: الان فیلمنامه خوب به ندرت پیدا و کم ساخته می شود. عده خاصی هستند که مداوم کار می کنند و گرنه اکثر همکاران من، مثل خودم بیکار هستند. البته من از این موضوع ناراحت نیستم و منتظر می مانم تا بالاخره کاری را که دوست دارم، انجام دهم.
بازیگر سریال «شوق پرواز» در خصوص علت کار کردن بک عده خاص در سینما، اظهار داشت: باید صبر کرد و دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.
این بازیگر در خصوص ملاک انتخاب نقش هایش گفت: دوست دارم نقشی که علاقه مند به ایفایش باشم را بازی کنم، البته فیلمنامه و کارگردان هم برای انتخاب نقش هایم بسیار مهم هستند.
حمیدی راجع به مهم ترین دغدغه اش در دنیای بازیگری گفت: مهم ترین دغدغه ام نبودن کار خوب است.
وی در خصوص ویژگی های یک کار خوب گفت: محتوا، بازی های خوب و کارگردانی از جمله ویژگی هایی است که کاری را ارزشمند می کند.
این بازیگر در پایان گفت: من خودم را صرفا نه بازیگر سینما می دانم و نه تلویزیون، وقتی کار خوب باشد، مدیوم آن اهمیتی ندارد.

منبع :

بیشتر همکاران من مثل خودم بیکار هستند! گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات