.
,بخش دوم برنامه گفت و گو محور «آبان» با حضور منیژه حکمت کارگردان و تهیه کننده سینما، دوشنبه اول آذر روی سایت آپارات می رود.اظهارات صریح منیژه حکمت در «آبان»

آکاایران: اظهارات صریح منیژه حکمت در «آبان»

آکاایران: بخش دوم برنامه گفت و گو محور «آبان» با حضور منیژه حکمت کارگردان و تهیه کننده سینما، دوشنبه اول آذر روی سایت آپارات می رود.

به گزارش آکاایران: آزاده نامداری مجری این برنامه درباره کارنامه این فیلمساز زندگی شخصی و خانوادگی و نگاه حکمت به مسائل سیاسی و اجتماعی با او گفت‌و‌گو کرده است.

کارگردان «زندان زنان» در این گفت‌وگو مطالب تندی درباره سیاست، هنر و اجتماع بیان کرد که بخشی از آنها از این قرار است: «روحانی باید پای شعارهایی که قبل از انتخابات داده بایستد، گلشیفته را ما از دست دادیم، بدترین دوره کاری من در دولت آقای روحانی بوده، بین بد و بدتر انتخاب کردیم، نمی‌خواهم درباره نقش ده‌نمکی در رفتن پگاه به زندان صحبت کنم، هیچ وقت به احمدی‌نژاد رای ندادم و نخواهم داد، ما گول نمی‌خوریم، فقط خوشحالم دختر بزرگ کردم که می‌داند دارد چه می‌کند، ما بچه‌هایمان را با پول و رانت‌های دولتی بزرگ نکردیم که امکانات ویژه‌ای را زیر پایشان بریزیم و معلوم نشود خروجی‌اش چه می‌شود، پگاه همچنان در تلویزیون ممنوع‌التصویر است.»

برنامه «آبان» برنامه‌ای درباره زنان است که به گفت‌وگو با شخصیت‌های زن معاصر در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و هنری، ‌ ورزشی‌، علمی و... می‌پردازد. این برنامه به کارگردانی مهرداد شاملو و بهروز داوودی روزهای شنبه روی سایت آپارات قرار می‌گیرد که این هفته به دلیل تقارن با روزهای عزاداری اربعین سالار شهیدان دوشنبه در این سایت قابل دسترسی است.

منبع :

گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
تبلیغات