«مخمصه» در باغ موزه قصر شکل می گیرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «مخمصه» در باغ موزه قصر شکل می گیرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

«مخمصه» در باغ موزه قصر شکل می گیرد
,این نمایش داستان یک جوان ساکن آمریکا است که متوجه می شود خانواده اش اهل فلوجه عراق هستند. او تصمیم می گیرد به عراق برود اما بعد از حادثه یازدهم سپتامبر تنها راه رفتن به عراق این است که به عنوان سرباز داوطلب وارد ارتش آمریکا شود.«مخمصه» در باغ موزه قصر شکل می گیرد,[categoriy]

آکاایران: «مخمصه» در باغ موزه قصر شکل می گیرد

نمایش «مخمصه» به عنوان اولین تجربه تئاتر انتخاب مسیر نمایش توسط مخاطب، از اول آذر در تماشاخانه قصر به نمایش در می آید.

این نمایش داستان یک جوان ساکن آمریکا است که متوجه می شود خانواده اش اهل فلوجه عراق هستند. او تصمیم می گیرد به عراق برود اما بعد از حادثه یازدهم سپتامبر تنها راه رفتن به عراق این است که به عنوان سرباز داوطلب وارد ارتش آمریکا شود.

به گزارش آکاایران: به گفته امید عزیزی نویسنده و کارگردان این اثر، انتخاب سرگذشت و مسیر داستان توسط تماشاگر از مهم ترین ویژگی های این نمایش هست. به این صورت که در ابتدای مسیر مخاطب روند ادامه داستان را انتخاب کرده هم زمان سه نمایش با توجه به انتخاب های تماشاگر در سه مکان مجزا اجرا می شود، به گفته او مسیر حرکت مخاطب به شکلی طراحی شده است که تماشا برای او تبدیل به یک تجربه می شود، در این تجربه مخاطب رابطه سرنوشت و انتخاب های ما و کنجکاوی این انتخاب ها در روند درام را مشخص می کند.

بازیگرانی چون فاطمه آزادی، نیکناز احمدزاده، محسن اشتری جعفری، علی برقبانی، مهدی بلبلی، ساحل پشنگ، شهناز خادمی، درآسا درتاج، محمد سپهری، فرساد ستاری، آرش شراهی، سیاوش شوهانی، الهه شیرازی، نریمان عابدی، امیر عبادی، شقایق عزتی، امیرحسین علیپور، امین فرج خواه، آرین فرزانه نژاد، حسین فتاحیان، فرخنده قدسی، سعید قربانی، آرش کابلیان، نیما سید موسوی، هادی میری، شایان نورمک، رضا وثیقی نژاد طهرانی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

علاقه مندان جهت بازدید این نمایش می توانند تا ۶ آذرماه هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به موزه مارکوف باغ موزه قصر به نشانی انتهای خیابان شهید مطهری بعد از تقاطع شریعتی مراجعه نمایند.

منبع :

«مخمصه» در باغ موزه قصر شکل می گیرد گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات