مستند «هوسه در خون» رونمایی می شود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مستند «هوسه در خون» رونمایی می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مستند «هوسه در خون» رونمایی می شود
,مستند «هوسه در خون» رونمایی می شود,[categoriy]

آکاایران: مستند «هوسه در خون» رونمایی می شود

آکاایران: مراسم رونمایی از فیلم مستند «هوسه در خون» با حضور رضا درستکار، منتقد سینما و همچنین برخی از مستندسازان و عکاسان روز چهارشنبه سوم آذر، ساعت 14 در سالن آمفی تئاتر موسسه همشهری برگزار می شود.
مستند «هوسه در خون» روایت مبارزان مردمی عراق در برابر هجوم و دست اندازی پدیده داعش است. در این مستند با انسان هایی همراه می شویم که هر یک با دلایل وارد جهاد شده و علیه داعش می جنگند.
به گزارش آکاایران: این مستند تلاش کرده تصویر واضحی از هویت حشدالشعبی (بسیج مردمی عراق) را ارائه کرده و همچنین به مخاطب شناخت بیشتری از مردانی که در حشد الشعبی گرد هم آمده و برای دفاع از عراق می جنگند، بدهد.
در مستند «هوسه در خون» شاهد تصاویری از نزدیکترین درگیری ها و زد و خورد های نیروهای بسیجی با داعشیان هستیم. به قدری که گاه در برخی از درگیری ها داعشی ها را از فاصله چند متری میبینیم.
این فیلم به تهیه کنندگی موسسه همشهری و به کارگردانی مهیار زاهد و تصویر برداری فیلمبرداران ایرانی و عراقی تهیه و تولید شده و در 2 نسخنه ٤٠ و ٢٠ دقیقه ای توسط محسن محمدی و محمد مهدی یارجانی تدوین شده است.

منبع :

مستند «هوسه در خون» رونمایی می شود گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات