گروه تئاتر «بخوان» با «لِته» به تئاتر شهر می رود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گروه تئاتر «بخوان» با «لِته» به تئاتر شهر می رود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گروه تئاتر «بخوان» با «لِته» به تئاتر شهر می رود
,عاطفه تهرانی و گروه اش این روزها خود را برای اجرای نمایشی با تکنیک فرم و حرکت بدون دیالوگ در تئاتر شهر آماده می کنند. گروه «بخوان» به سرپرستی عاطفه تهرانی از اواخر آذرماه نمایش «لِته» را که برداشتی مدرن از داستان های اساطیری یونان باستان است، به تهیه کنندگی نورالدین حیدری ماهر در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می برد.گروه تئاتر «بخوان» با «لِته» به تئاتر شهر می رود,[categoriy]

آکاایران: گروه تئاتر «بخوان» با «لِته» به تئاتر شهر می رود

گروه تئاتر «بخوان» نمایش «لِته» به کارگردانی عاطفه تهرانی را از اواخر آذرماه در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می برد.

عاطفه تهرانی و گروه اش این روزها خود را برای اجرای نمایشی با تکنیک فرم و حرکت بدون دیالوگ در تئاتر شهر آماده می کنند. گروه «بخوان» به سرپرستی عاطفه تهرانی از اواخر آذرماه نمایش «لِته» را که برداشتی مدرن از داستان های اساطیری یونان باستان است، به تهیه کنندگی نورالدین حیدری ماهر در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می برد.

به گزارش آکاایران: نمایش « لِته» پیش از این برای حضور در جشنواره تئاتر فجر تمرین شده بود و در حال حاضر اعضای گروه «بخوان» تلاش می کنند تا نتیجه ۲ سال تمرین خود را از اواخر آذرماه در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرند.

نوید هدایت پور، مریم باقری، ئه ستیره مرتضایی، سینا صابری، اویس محمدحسنی، نازنین میهن، سپهر غازی و پدارم مهری گروه بازیگران و اشکان نظام آبادی دستیار کارگردان، علی کیانیان موسیقی، نسرین خرمی طراح لباس و صبا کسمایی طراح نور، دیگر عوامل این نمایش را تشکیل می دهند.

عاطفه تهرانی پیش از این نمایش هایی چون «برف نیمه مرداد»، «اتلو» و «بخوان» را روی صحنه برده است.

منبع :

گروه تئاتر «بخوان» با «لِته» به تئاتر شهر می رود گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات