«جهش بزرگ» در تماشاخانه موج نو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «جهش بزرگ» در تماشاخانه موج نو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

«جهش بزرگ» در تماشاخانه موج نو
,دور دوم از «هفته معرفی» برنامه شش ماهه «تماشاخانه موج نو» اختصاص دارد به مونولوگ «جهش بزرگ» کاری از راهله تعبدی که به مدت ۵ شب در تماشاخانه موج نو روی صحنه می رود.«جهش بزرگ» در تماشاخانه موج نو,[categoriy]

آکاایران: «جهش بزرگ» در تماشاخانه موج نو

مونولوگ «جهش بزرگ» به کارگردانی و بازیگری راهله تعبدی از ۱ تا ۵ آذرماه در تماشاخانه موج نو روی صحنه می رود.

دور دوم از «هفته معرفی» برنامه شش ماهه «تماشاخانه موج نو» اختصاص دارد به مونولوگ «جهش بزرگ» کاری از راهله تعبدی که به مدت ۵ شب در تماشاخانه موج نو روی صحنه می رود.

به گزارش آکاایران: مونولوگ «جهش بزرگ» تندیس کار برگزیده و بهترین بازیگری زن از ششمین جشنواره مونولوگ دانشگاه هنر را دریافت کرده است. این مونولوگ در کمپانی lCCD تهیه شده و برای اجرا در فستیوال «tanztage ۲۰۱۷» آلمان پذیرفته شده است. شهاب آگاهی به عنوان مدیر اجرایی، الهام حسین پور قشقایی عکاس، فریده براتی طراح پوستر و بروشور و امیر قالیچی به عنوان روابط عمومی، این نمایش را همراهی می کنند.

«جهش بزرگ» از ۱ تا ۵ آذرماه ساعت ۲۰ در تماشاخانه موج نو واقع در خیابان شریعتی، خیابان میرداماد، خیابان رودبار شرقی (شمالی)، پلاک ۵۷ روی صحنه می رود.

منبع :

«جهش بزرگ» در تماشاخانه موج نو گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات