.

,سحر آذین مدیر دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه طبق فراخوان جشنواره امروز دوشنبه اول آذر ماه آخرین فرصت برای شرکت فیلمسازان در این جشنواره به شمار می رود، گفت: با توجه به اینکه روز گذشته یکشنبه ۳۰ آبان ماه مصادف با اربعین حسینی سراسر کشور تعطیل بود، امروز با حضور تعداد زیادی از سینماگران برای کامل کردن فرم شرکت در جشنواره مواجه هستیم.روز شلوغ دبیرخانه جشنواره فیلم فجر/ فیلمسازان فرم پر می کنند

آکاایران: روز شلوغ دبیرخانه جشنواره فیلم فجر/ فیلمسازان فرم پر می کنند

مدیر دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اعلام کرد تا امروز تصمیمی برای تمدید مهلت ثبت نام در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر گرفته نشده است.

سحر آذین مدیر دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه طبق فراخوان جشنواره امروز دوشنبه اول آذر ماه آخرین فرصت برای شرکت فیلمسازان در این جشنواره به شمار می رود، گفت: با توجه به اینکه روز گذشته یکشنبه ۳۰ آبان ماه مصادف با اربعین حسینی سراسر کشور تعطیل بود، امروز با حضور تعداد زیادی از سینماگران برای کامل کردن فرم شرکت در جشنواره مواجه هستیم.

به گزارش آکاایران: وی با اشاره به اینکه دبیرخانه جشنواره امروز روز شلوغی را پشت سر می گذارد، تاکید کرد: تا این ساعت تصمیمی برای تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت در این جشنواره گرفته نشده است.

آذین در پایان گفت: با پایان آخرین روز از مهلت ثبت نام سینماگران، آمار تعداد سینماگرانی که برای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر فرم پرکرده اند از سوی روابط عمومی اعلام می شود.

با توجه به اینکه تعداد بسیاری از پروژه های سینمایی به تازگی جلوی دوربین رفته اند و با توجه به استقبال سینماگران برای حضور در جشنواره و مراجعه آنها به دبیرخانه سی و سومین جشنواره فیلم فجر، این امکان وجود دارد که مهلت ثبت نام در این جشنواره از سوی دبیرخانه جشنواره تمدید شود. همچنین در حال حاضر تعدادی از سینماگران علاقمند به حضور در این جشنواره در خارج از تهران مشغول تولید فیلم خود هستند.

منبع :

گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
تبلیغات