داستان خواندنی عشق منطقی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد داستان خواندنی عشق منطقی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

داستان خواندنی عشق منطقی
,[categoriy]

آکاایران: داستان خواندنی عشق منطقی

آکاایران: اگر دوست دار داستان کوتاه می باشید ما برای شما داستانی با نام عشق منطقی نیز در این قسمت گذاشته ایم.پسر جوانی عاشق دختری بود. دختر زیاد زیبا و قشنگ نبود، اما برای آن پسر جوان همه چیز بود. جوان همیشه خواب دختر را می دید که باقی عمرش را با او سپری می کند.

 

به گزارش آکاایران: دوستان آن پسر به او می گفتند: «چرا اینقدر خواب او را می بینی و به او علاقه داری وقتی نمی دانی او اصلاً عاشق تو هست یا نه؟ اول احساست را به او بگو و ببین او تو را دوست دارد یا نه.»پسر جوان خیال می کرد دختر او را دوست دارد. دختر از اول می دانست که جوان عاشق اوست.

 

یک روز که جوان به او پیشنهاد ازدواج داد، او رد کرد. دوستانش فکر کردند که او به هم خواهد ریخت و به مواد اعتیادآور روی خواهد آورد و زندگیش تباه خواهد شد. اما با تعجب دیدند که او اصلاً افسرده و غمگین نیست.وقتی از او پرسیدند که چطور است که او غمگین نیست، او جواب داد: «چرا باید احساس بدی داشته باشم؟

 

من کسی را از دست دادم که هرگز عاشق من نبود و او کسی را از دست داده است که واقعاً عاشق او بود.»به دست آوردن عشق واقعی سخت است. عشق یعنی خود را فدای دیگری کردن بدون هیچگونه چشم داشتی، و اگر فردی این را رد می کند، اوست که مهم ترین چیز در زندگی را از دست داده است. پس هرگز احساس افسردگی و دل شکستگی نداشته باشید.

منبع :

داستان خواندنی عشق منطقی گردآوری توسط بخش شعر ،داستان ، ادبیات، کتاب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات