.
loading...
شوهر عزیزم باید بگویم که من بچه ها را کشته ام! - آکا

آکاایران: شوهر عزیزم باید بگویم که من بچه ها را کشته ام!


آکاایران: «شوهر عزیزم» مجموعه چهارده روایت نوآرگونه از جویس کرول اوتس است که شمای کلی کتاب به خوبی در عنوان کتاب تصویر شده و از همان ابتدا به خواننده هشدار داده می شود که: «شوهر عزیز، باید بگویم که من بچه ها را کشته ام.»

شوهر عزیزم

به گزارش آکاایران: انتشار مجموعه داستان «شوهر عزیزم» نوشته جویس کرول اوتس که عنوان پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز را نیز داراست در ایران منتشر شد
«شوهر عزیزم» مجموعه چهارده روایت نوآرگونه از جویس کرول اوتس است که شمای کلی کتاب به خوبی در عنوان کتاب تصویر شده و از همان ابتدا به خواننده هشدار داده می شود که: «شوهر عزیز، باید بگویم که من بچه ها را کشته ام.» این جمله نشانگر زندگی آمریکایی های سفیدپوست شهرنشین طبقه بالای جامعه آمریکایی است، که حتا در مقابل وحشت هایی که با یک خانه آن طرف تر یا یک تماس تلفنی فاصله دارد، مصونیت ندارد.


شوهر عزیزم باید بگویم که من بچه ها را کشته ام! - آکا
کتاب شوهر عزیزم

داستان های اوتس، ریشه یی عمیق در سنت های ادبی و روشنفکری آمریکایی دارد و دیدگاه های برجسته اش درباره ی فرهنگ معاصر آمریکا موجب شده تا این پروفسور علوم انسانی دانشگاه پرینستون جایزه ی ادبی نشریه شیکاگو تریبون را از آن خود کند. شخصیت های داستانی وی نیز کاملا ملموس و عادی است.
جویس کرول اوتس نمایش نامه نویس، شاعر و داستان نویس برجسته آمریکایی که جان آپدایک نویسنده بزرگ آمریکایی و برنده جایزه ی پولیتزر، «بانوی فرهیخته ی ادبیات معاصر» لقبش داده، بیش از بیست وپنج سال است که هر سال از سوی منتقدین در فهرست برندگان جایزه نوبل ادبیات قرار می گیرد.
اوتس، در تمام دوران نویسندگی اش، همیشه جزو نویسنده های پُرفروش نیویورک تایمز بوده و بارها نیز نامزدی جوایز پولیتزر و منتقدان کتاب آمریکا بوده است. اوتس، جوایز بسیاری در طول دوران نویسندگی اش برای داستان ها و رمان هایش دریافت کرده، که مهم ترین هاشان عبارت است از: جایزه ی ملی کتاب ادبیات داستانی آمریکا، جایزه ی اُ.هنری، جایزه برنارد مالامود، جایزه اورنج، جایزه برام استوکر، جایزه روزنتال، جایزه نورمن


کاربران محترم آکا ایران می توانند کتاب «شوهر عزیزم» را از تاریخ 01/06/94 به مدت یک هفته با 10 درصد تخفیف از فروشگاه اینترنتی شهرکتاب خریداری نمایند.
نام نویسنده : جویس کرول اوتس
نام مترجم : ربابه جلایر    
نام انتشارات :     شور آفرین
سال انتشار : 1394
جلد کتاب : نرم
قطع : رقعی
تعداد صفحات : 264  صفحه
قیمت : 150000   ریال
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر آکا ایران
آکا ایرانculture

منبع :

تبلیغات