.
loading...
آکاایران: گاهی اوقات هیچ سرگرمی بهتر از غرق شدن در یک کتاب دلنشین در آخر هفته ها نیست. به همین دلیل چندین کتاب در این جا معرفی کرده ام که قبل ازتمام شدن پایان هفته آن را به اتمام می رسانید.
وب سایت بدونیم: گاهی اوقات هیچ سرگرمی بهتر از غرق شدن در یک کتاب دلنشین در آخر هفته ها نیست. به همین دلیل چندین کتاب در این جا معرفی کرده ام که قبل ازتمام شدن پایان هفته آن را به اتمام می رسانید.
,کتاب،آخر هفته

آکاایران: بهترین کتاب برای گذراندن یک آخر هفته خوبدختر از دست رفته اثر جیلیان فیلین
,کتاب،آخر هفته


به گزارش آکاایران: این کتاب جالب ترین کتاب دهه اخیر است. تریلر روانشناسانه جیلیان فیلین سرشار از پیچ و خم های غیر منتظره است که تا زمانی که نفهمیدم چه اتفاقی افتاده است خیالتان راحت نمی شود.


صبحانه در تیفانی اثر ترومن کاپوتی
,کتاب،آخر هفته


همانطور که هالی گولایتلی در داستان می گوید: گاهی بهترین کار این است که سوار تاکسی بشی و به تیفانی بری. اما اگر قادر به انجام این کار نیستید می توانید درباره آنجا در کتاب ترومن کاپوتی بخوانید.


راز شوهر اثر لیان موریارتی
,کتاب،آخر هفته


من عاشق این نویسنده استرالیایی که داستان های جالب و زیرکانه ای درباره زندگی برون شهری سیدنی نوشته است هستم. تمام کتاب های او عالی هستند اما محبوب ترین آن ها داستان راز شوهر درباره زنی است که رازی آزاردهنده درباره گذشته همسرش را کشف می کند.


از گردنم بدم می آید اثر نورا افرون
,کتاب،آخر هفته


نورا افرون قبل از اینکه در نگارش کمدی های رمانتیک معروف شود یک روزنامه نگار بود. او در این کتاب از افکار و تمام تجربیاتی که هر زنی در طول عمر خود می تواند داشته باشد گفته است.


دختری با خالکوبی اژدها اثر استیگ لارسن
,کتاب،آخر هفته


راستش را بخواهید این داستان به کوتاهی داستان های دیگر نیست و شاید چند تا از آخر هفته های شما را بگیرد. داستان درباره دختری است به نام لیزبث سلندر یک هکر قهار.


گتسبی بزرگ اثر اف. اسکات فیتزجرالد
,کتاب،آخر هفته


این کتاب داستان زندگی گتسبی بزرگ مردی ثروتمند و عاشق و دارای مقام و قدرت. اگر می خواهید یک بعداز ظهر بسیار سرگرم کننده داشته باشید این کتاب را پیشنهاد می کنم.


همسر مسافر زمان اثر آدری نیفنگر
,کتاب،آخر هفته


داستان عشقی شیرین با فراز و نشیب هایی که شما را به ورق زدن و خواندن هر چه سریع تر کتاب تشویق می کند. داستان یک زن و مرد مسافر زمان است که به ندرت او را ملاقات می کند چون او به دلیل یک مشکل ژنتیکی به ناچار به سفر گذشته می رود و برای مدت های طولانی غیب می شود و این مشکل تاثیراتی منفی بر زندگی مشترک آن ها می گذارد.


دختر فروشنده اثر استیو مارتین
,کتاب،آخر هفته


اگر استیو مارتین در فیلم پدر عروس را می شناسید نباید جنبه ظریف نویسندگی این هنرمند را از دست بدهید. این کتاب داستان دوست داشتنی درباره زندگی دختر فروشنده ای است که تنها زندگی می کند.

منبع :

تبلیغات