دوستش داشتم اما... ترکم کرد ! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دوستش داشتم اما... ترکم کرد ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


شوهر زنی با وجود دو فرزند ، آنها را ترک می کند!

داستان بلند «دوستش داشتم» اثر آنا گاوالدا با ترجمه «ناهید فروغان» ، تم محوری این رمان درباره جدایی است و اینکه با وجود تمامی مشکلاتی که این مساله می‌تواند برای افراد ایجاد کند، آنها باید باور داشته باشند که با جدایی زندگی‌شان به پایان نرسیده و در همین وضعیت نیز می‌توانند از امکاناتی که تا به حال از آن غفلت کرده‌اند، استفاده کنند.

این داستان نه زنانه است نه مردانه. داستان این کار درباره زنی است که همسرش با وجود دو فرزند او را ترک می‌کند. پدر شوهر وی این زن و دو فرزندش را به خانه ییلاقی‌اش در خارج از شهر می‌برد و سعی می‌کند در چند روز اقامت در این منطقه به این دختر جوان بگوید که این اتفاق برای او نباید پایان جهان باشد و دنیا را نباید پس از آن تمام شده فرض کند.

,دوستش داشتم, آنا گاوالدا, رمان,شعر ،داستان و ادبیات
,دوستش داشتم, آنا گاوالدا, رمان,شعر ،داستان و ادبیات

قسمت زیبایی از کتاب:
«دست در دست هم پاریس را زیر پا گذاشتیم. از تروکادرو تا جزیره سیته در امتداد رود سن رفتیم. عصر فوق‌العاده‌ای بود. هوا گرم بود و نور ملایم. خورشید خیال غروب کردن نداشت. مثل دو توریست بودیم: بی‌خیال، شگفت‌زده. کت‌ها روی شانه و انگشت‌ها گره خورده در یکدیگر. شهرم را دوباره کشف می‌کردم. همه‌چیز رنگی از خیال داشت. نه این زندگی زندگی واقعی بود و نه آن‌جا پاریس واقعی. تازه فهمیده بودم خوشبخت که باشی، زندگی چه حال و هوایی دارد... »

کاربران محترم سیمرغ می توانند این کتاب را از تاریخ 17/12/93 به مدت یک هفته با 10 درصد تخفیف از فروشگاه اینترنتی شهرکتاب خریداری نمایند.


منبع : فروشگاه اینترنتی شهر کتاب

دوستش داشتم اما... ترکم کرد ! گردآوری توسط بخش شعر ،داستان ، ادبیات، کتاب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات