وقتی خاطره ها سنگین شه، فراموشی میاره! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وقتی خاطره ها سنگین شه، فراموشی میاره! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مقالات نقاشی از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکایران :فراموشی عنوان نمایشگاه عکس های  "پگاه قدیری" است که ، از 10 مهرماه 1394 در "گالری ایده پارسی" برپا می باشد.

نمایشگاه "فراموشی"

بنا به گزارش آکاایران : فراموشی ، شامل 8 قطعه عکس صحنه آرایی شده در ابعاد80*80 سانتی متر است . کل مجموعه دارای داستانی است  که قرار است در طول مدت افتتاحیه در 8 قاب خالی که در کنار هر عکس قرار گرفته است ، خط نگاری شوند و در آخر تمام داستان مجموعه خود را نمایان خواهد کرد.
داستان این مجموعه توسط "طلیعه لطفی زاده" نوشته شده و خط نگاره ها توسط هنرمند سینما و تلویزیون "رحیم نوروزی" در روز افتتاحیه اجرا خواهد شد. عکس های این نمایشگاه نیز توسط "رضا موسوی" انتخاب شده است .در بخشی از استیتمنت نمایشگاه این گونه آمده است:


,گالری ایده پارسی,مقالات نقاشی
پوستر نمایشگاه فراموشی

"صداها تو هم میپیچن. دیوارها دارن ترک برمیدارن. این همه تصویر. این همه صدا. حالا میفهمم وقتی دیوارهای ذهن توان نگه داشتن بار سنگین خاطره ها رو نداشته باشه، خاطره‌ها فرو میریزه، با هم یکی میشه و ترکیبی رو میده به اسم فراموشی. فراموشی پره از خاطره های در هم تنیده، انباشته شده. فراموشی فرآورده خاطره های لایه لایه شده است. تارو پود زمان توی فراموشی گم می‌شه، خط زمان توی فراموشی تا بی‌نهایت کشیده میشه و دوباره به نقطه صفر برمیگرده."
گالری ایده پارسی  تا 16 مهرماه 1394 پذیرای هنرمندان و علاقه مندان جهت بازدید از نمایشگاه عکس فراموشی ، خواهد بود.


تهیه و تدوین : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

منبع :

وقتی خاطره ها سنگین شه، فراموشی میاره! گردآوری توسط بخش مقالات نقاشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات