.

آکاایران: سرویس هنر آکا ایران؛ بخش موسیقی:

روزبه نعمت اللهی: شاید در کنسرت تهران | یک قطعه را دوصدایی اجرا کنیم

آکاایران: روزبه نعمت اللهی: شاید در کنسرت تهران، یک قطعه را دوصدایی اجرا کنیم

به گزارش آکاایران: قطعه «بر باد رفته» با ترانه ای از «محسن امیری مقدم» منتشر شد

روزبه نعمت اللهی: شاید در کنسرت تهران، یک قطعه را دوصدایی اجرا کنیم

موسیقی ما - خواننده آلبوم «داروگ» که در تاریخ 25 اردیبهشت در تهران روی صحنه خواهد رفت، تک قطعه جدیدی را منتشر کرد.

به گزارش «موسیقی ما»، روزبه نعمت اللهی پس از یک سال بار دیگر در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه خواهد رفت و با اجرای آثار جدید و قطعات قدیمی خود، پذیرای دوستداران موسیقی است.

این خواننده درباره قطعه جدید خود «بر باد رفته» که دو روز پیش در فضای مجازی منتشر شد، اجرای تهران و برنامه ریزی های آینده خود به خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «قطعه «بر باد رفته» فضای عاشقانه و غمگینی دارد ه بسیار به احوالات این روزهای من نزدیک است. ترانه زیبای «محسن امیری مقدم» باعث شد در نوع اجرا هم سعی کنم که لحن ترانه به خوبی منتقل گردد و بازخوردهای خوبی هم در همین یکی دو روز گذشته از این اثر به من رسیده است. این اثر را برای اجرا در کنسرت تهران هم آماده کرده ام و انشاالله روی صحنه به صورت زنده اجرایش خواهیم کرد.»

نعمت اللهی ادامه داد: «برای کنسرت تهران یک غافلگیری جالب در نظر گرفته ایم که قطعا مخاطبان حاضر در سالن را شوکه خواهد کرد. یکی از قطعات را قرار است با حضور یکی از بهترین های حوزه موسیقی به صورت دوصدائه اجرا کنیم که در صورت تحقق این اتفاق، حتما مخاطبان کنسرت لحظات جالبی را تجربه خواهند کرد.»

قطعه «بر باد رفته» با ترانه ای از محسن امیری مقدم و آهنگسازی روزبه نعمت اللهی را می توانید در تماشاخانه «موسیقی ما» گوش و دانلود کنید.

گفتگوی ویدئویی سایت «موسیقی ما» با روزبه نعمت اللهی در روزهای آینده منتشر خواهد شد و این خواننده دراین گفتگو صحبت های جالبی درباره روند فعالیت های هنری، مرتضی پاشایی، همکاری با بهروز صفاریان و... را بر زبان آورده است.

 

اختصاصی سایت «موسیقی ما»منبع :

گردآوری توسط بخش مقالات موسیقی سایت آکاایران
تبلیغات