.
رکورد عجیب
رکورد عجیب

محسن یگانه اولین خواننده رسمی داخل کشور است که موفق به کسب این عنوان شده است.
محسن یگانه خواننده محبوب موسیقی پاپ که از ابتدای دی ماه امسال برای برگزاری تور کنسرت های خود روانه آمریکا شده بود، روز گذشته تندیس معتبر سالن نوکیا را به عنوان یکی از مشاهیر این تالار دریافت کرد.
 
رکورد عجیب
رکورد عجیب


تندیس مشاهیر سالن نوکیا به کسانی که بتوانند ظرفیت این سالن را تکمیل کنند اهدا می شود. محسن یگانه توانست در اجرای خود ظرفیت ۷۱۰۰ (هفت هزار و صد نفری) این سالن را تکمیل کند و روز با شکوهی را برای ایرانیان مقیم لس آنجلس در این سالن رقم بزند. یگانه در آن کنسرت قطعه «یکی هست» مرتضی پاشایی را با همراهی کم نظیر مردم اجرا کرد که از جمله اتفاقات آن کنسرت به شمار می رود.
 
رکورد عجیب
رکورد عجیب


پیش از محسن یگانه در سال ۲۰۱۴ مشاهیری همچون مارک آنتونی، خوان گابریل، یانی، چارلی ویلسون و … در این سالن به روی صحنه رفته بودند. شهرام ناظری به همراه پسرش (حافظ) نیز در ماه مارس در این سالن به اجرای برنامه پرداخته بودند.
 
رکورد عجیب
رکورد عجیب

 
همچنین بر اساس این گزارش محسن یگانه اولین خواننده رسمی داخل کشور است که موفق به کسب این عنوان شده است. بسیاری از اهالی موسیقی در صفحات شخصی خود این افتخار به محسن یگانه تبریک گفته اند.
 
رکورد عجیب
رکورد عجیب

 
گفتنی است کنسرت های این خواننده به دلیل استقبال خوب ایرانیان بارها توسط تهیه کنندگان مربوطه تمدید شد، به طوری که محسن یگانه پس از گذشت یک ماه و نیم همچنان در حال برگزاری کنسرت در ایالات مختلف آمریکا می باشد.گرد آوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : musicepars.com

مطالب پیشنهادی :
واکنش رامبد جوان به اهانت مردم!
"محمد رسول الله" تنها یک فیلم نیست
هنرمندی که ناشناخته رفت
چرا "جمعه ایرانی" سانسور شد ؟!
چالش جدید فیسبوکی !

منبع : musicepars.com

گردآوری توسط بخش مقالات موسیقی سایت آکاایران
تبلیغات