.
همکاری گروه پالت با موسیقیدان آلمانی در یک کلیپ - آکا
همکاری گروه پالت با موسیقیدان آلمانی در یک کلیپ - آکا

آلبوم جدید گروه پالت به زودی روانه بازار خواهد شد.
 اولین دوره‌ی جایزه‌ی نماهنگ «ققنوس» در حالی برگزار شد که در این جشنواره، نماهنگ «اینجا شهر من نیست» از گروه موسیقی «پالت» جایزه‌ی بهترین موزیک‌ویدیو را به خود اختصاص داد.

خواننده‌ی گروه موسیقی «پالت» پس از دریافت این جایزه  اظهار کرد: همیشه این مشکل وجود داشته است که موزیک‌ویدیوهایی که توسط گروه‌های موسیقی ساخته می‌شدند، جایی برای پخش و دیده‌ شدن نداشتند.

امید نعمتی ادامه داد: برگزاری جشنواره‌ای با این موضوع، یکی از دلایل استقبال ما از آن بود. به‌ هر حال، همکاری همه‌ی افراد و گروه‌ها است که می‌تواند این فستیوال را به یک فستیوال موفق تبدیل کند.

او با بیان این‌که موزیک ویدیوی «اینجا شهر من نیست» حاصل همکاری دوهفته‌ای این گروه با «گیزبرت» موسیقیدان آلمانی‌ است، توضیح داد: در دنیایی که در آن جنگ، مهاجرت و انواع بیماری‌ها زندگی انسان‌ها را تحت‌الشعاع قرار داده است، موزیک‌ویدیوی ما از صلح می‌گوید. این موسیقی تقدیم به همه‌ی آن‌هایی‌ شده که موضوعات بد به‌قدری شهرشان را تغییر داده است که گویی شهر دیگر مال آن‌ها نیست.

نعمتی درباره‌ی وضعیت آلبوم جدید این گروه نیز گفت: آلبوم جدید ما آخرین مراحل میکس و مستر را می‌گذراند و به‌زودی به بازار می‌آید.

گروه «پالت» یک گروه موسیقی تلفیقی ایرانی است. این گروه تا کنون در شهرهای مختلف ایران و خارج از کشور کنسرت‌ برگزار کرده است.منبع : isna


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

موسیقی دان ژاپنی , سبک گروه پالت

گردآوری توسط بخش مقالات موسیقی سایت آکاایران
تبلیغات