.

نکات زیبایی از مهتاب کرامتی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نکات زیبایی از مهتاب کرامتی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اخبار زیبایی اخبار مد ,
اخبار هنرمندان بازیگران و زیبایی ,
بازیگران و مد تناسب اندام ,
چهره ها رژیم ,
سلامت سلبریتی ,
مد و زیبایی مقاله زیبایی ,
مقاله مد مهتاب کرامتی ,
مهتاب کرامتی درباره زیبایی و تناسب اندام می گوید هنرمندان و زیبایی ,

مهتاب کرامتی درباره زیبایی و تناسب اندام می گوید

نکات زیبایی از مهتاب کرامتی
,[categoriy]

آکاایران: نکات زیبایی از مهتاب کرامتی

چطور جوانی خود را حفظ می کنید؟

من سعی می کنم شب ها خیلی زود بخوابم، به تغذیه ام می رسم و پرخوری نمی کنم. به دلیل این که مادرم متخصص تغذیه است و در خانواده ای بزرگ شده ام که خیلی به نوع خورد و خوراک توجه می شود. صبح ها ساعت ۸- ۷/۳۰ بیدار می شوم. حتما ۸ ساعت در روز را می خوابم. شب ها زود شام می خورم و معتقدم نباید لحظه ای که می خواهی بخوابی شام بخوری. چون اگر این کار را انجام دهی کابوس می بینی. (یعنی من می بینم) صبح ها که بیدار می شوم حتما آب می خورم. ولی آب خیلی یخ نمی خورم. آب خوردن جزو جدایی ناپذیر زندگی من است و آب را با درجه حرارت اتاق یکنواخت می کنم. زیرا آب خیلی یخ می تواند اذیت تان کرده و ایجاد اسپاسم معده کند. صبحانه را حتما کامل می خورم. زیرا این موضوع می تواند کمک کند که اندامم ثابت بماند. برنج را محدود می خورم و اگر قرار باشد همراه با غذایم برنج بخورم حتما شام کمتری می خورم، من با خانواده ام زندگی می کنم طبیعی است که غذای ایرانی در خانه جایگاه همیشگی را دارد. اما شام در خانه ما همیشه سبک سرو می شود اکثرا یا سبزیجات پخته می خوریم یاسالاد یا حتی نان و پنیر.

,[categoriy]

شلختگی ممنوع!

به گزارش آکاایران: مهتاب کرامتی می گوید، شلخته نبودن و این که بتوانید لباس های تان را مرتب نگه دارید، به شما کمک می کند که بتوانید از لباس های سال های گذشته تان هم استفاده کنید. من در یک برنامه ای روشی دیدم؛ این کار می تواند خیلی مثبت باشد. در این برنامه به ما گفتند بعد از ترکیب بندی رنگی، لباس های تان را در کمد پشت و رو آویزان کنید به این دلیل که بعد از یک فصل متوجه می شوی کدام یک از لباس های تان را هیچ وقت نپوشیده ای و بدانی که نباید این ها در کمد تو باقی بماند.

,[categoriy]

صورت طبیعی بهتر است!

خیلی ها فکر می کنند با هفت قلم آرایش زیباتر به نظر می رسند؛ در صورتی که آراستگی با میکاپ متفاوت است. من کسانی را می بینم که بعضی مواقع با خودم می گویم این هایی که با این ظاهر به خیابان می روند وقتی به یک مهمانی دعوت می شوند با چه ظاهری می روند. خب این سلیقه است شاید بعضی ها بپسندند اما من به هیچ وجه نمی توانم با این تیپ قیافه ها کنار بیایم. به نظر من سادگی خیلی خوب است. خود من هیچ وقت موهایم را رنگ نکرده ام. من اهل آن نیستم که بخواهم در چهره ام تغییر و تحول ایجاد کنم در عین حال سعی می کنم همیشه آراسته و مرتب باشم. اگر قرار است لباس بپوشم سعی می کنم طوری بپوشم که همه چیز با هم هماهنگ باشد. قرار نیست نوع پوششم توی ذوق بزند یا ظاهرم مثل فلش برق بزند. در کل نمی خواهم با ظاهرم جلب توجه کنم. البته نمی توان به دخترخانم ها گفت چرا با این شکل و شمایل خودتان را درست می کنید چون همه چیز به سلیقه برمی گردد.

اهمیت به مد و رنگ ها

,[categoriy]

در دوره ای که تولیدی لباس داشتم خیلی به موضوع مد اهمیت می دادم همیشه حواسم را جمع می کردم که در هر فصلی چه رنگی مد است و خیلی برایم مهم بود که مدهایی که خارج از ایران بورس بود را بتوانم ایرانیزه کنم و در ایران بیشتر از آن استفاده کنم. برای این که ممکن است ما از خیلی از چیزها خوش مان بیاید ولی هیچ وقت جایی را نداشته باشیم که از آن استفاده کنیم. خیلی از لباس های خانم ها معمولا در کمد باقی می ماند برای اینکه جای پوشیدن آن را پیدا نمی کنند. در حال حاضر خیلی کمتر به موضوع مد اهمیت می دهم. یک سری رنگ ها همیشه مد هستند آن ها را ترجیح می دهم. بعضی از رنگ ها هم به شما یک انرژی می دهد که به نظر من به مد مربوط نیست. البته شاید زیاد دیده شدن آن رنگ است که شما دلتان می خواهد آن رنگ لباس را داشته باشید.

اخبار مد , بازیگران و زیبایی , تناسب اندام , رژیم , سلبریتی , مقاله زیبایی , مهتاب کرامتی , هنرمندان و زیبایی , اخبار زیبایی اخبار هنرمندان بازیگران و مد چهره ها سلامت مد و زیبایی مقاله مد مهتاب کرامتی درباره زیبایی و تناسب اندام می گوید
.

منبع :

نکات زیبایی از مهتاب کرامتی گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات