سرقت در «مرز خوشبختی» برای نوروز 96

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرقت در «مرز خوشبختی» برای نوروز 96 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


سرقت در «مرز خوشبختی» برای نوروز 96
,[categoriy]

آکاایران: سرقت در «مرز خوشبختی» برای نوروز 96

آکاایران: مجموعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» با موضوع یک نخبه علمی و ماجراهایی که برای او پیش می آید برای پخش در نوروز ۹۶ ساخته می شود.

 به گزارش مهر، مجموعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» نوشته علی خودسیانی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی مهران رسام برای نوروز ۹۶ آماده پخش می شود.

 

به گزارش آکاایران: این مجموعه که نگارش آن به نیمه رسیده است قصه چهار جوان را روایت می کند که یکی از آنها به عنوان شخصیت محوری این قصه با قرار گرفتن در موقعیت های جالب و مفرح مجبور می شود قبل از آغاز سال جدید از تهران به شهر محلات سفر کند.

 

کاراکتر اصلی قصه، جوانی شهرستانی است که برای تحصیل به تهران می آید و جزو نخبگان علمی می شود. او به خواهر دوستش که در یک طلافروشی کار می کند علاقه دارد اما پدر دختر راضی به این وصلت نیست...

 

بخشی از این مجموعه که با تعقیب و گریز همراه است در تهران و بخش عمده آن در محلات جلوی دوربین می رود که یکی دیگر از کاراکترهای اصلی قصه آنجا زندگی می کند.

 

این مجموعه که این روزها بازیگران خود را قطعی می کند برای پخش نوروز 96 در شبکه ۲ سیما آماده می شود و به کارگردانی حسین سهیلی زاده جلوی دوربین می رود که اخیرا سریال «پریا» را روی آنتن داشت.

 


4.55

منبع :

سرقت در «مرز خوشبختی» برای نوروز 96 گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات