«پاپیون» دوباره ساخته می شود / چه بازیگرانی جای استیو مک کوئین و داستین هافمن را می گیرند؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «پاپیون» دوباره ساخته می شود / چه بازیگرانی جای استیو مک کوئین و داستین هافمن را می گیرند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


«پاپیون» دوباره ساخته می شود / چه بازیگرانی جای استیو مک کوئین و داستین هافمن را می گیرند؟
,[categoriy]

آکاایران: «پاپیون» دوباره ساخته می شود / چه بازیگرانی جای استیو مک کوئین و داستین هافمن را می گیرند؟

آکاایران:  رامی مالک ستاره سریال «آقای ربات» در بازسازی کلاسیک سینمایی «پاپیون» نقشی را بازی می کند که درخشش داستین هافمن در آن فراموش نشدنی است.

به گزارش خبرآنلاین، مالک در سریال «آقای ربات» نقش یک نابغه کامپیوتر را بازی می کند. فصل دوم این سریال از آمازون پرایم پخش می شود. این بازیگر در بازسازی «پاپیون» نقش لوئیس دگا را بازی می کند که همراه با آنری شاریر نقشه فرار از زندانی مخوف را در سر می پرورانند.
در نسخه کلاسیک «پاپیون» استیو مک کوئین نقش آنری شاریر را بازی می کرد. در فیلم تازه نقش مک کوئین به چارلی هونام رسیده است.
«پاپیون» سال 1973 با اقتباس از خاطرات آنری شاریر ساخته شد. نام مستعار شاریر پاپیون بود که در زبان فرانسوی معنای پروانه می دهد. او این نام مستعار را به دلیل خالکوبی پروانه ای که بر سینه داشت بر خود نهاده بود. شاریر سال 1931 به قتل عمد متهم شد و به زندان فرانسوی ها در جزیره شیطان فرستاده شد. او که همواره اتهام قتل را انکار می کرد سرانجام سال 1941 پس از تلاش های ناموفق بسیار از این زندان مخوف گریخت.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران:
کتاب شاریر با عنوان «پاپیون» نیز سال 1970 جزو پرفروش های بازار کتاب بود. بر اساس ادعای نویسنده 70 درصد نکات کتاب واقعی است. البته به مرور زمان بسیاری به این نتیجه رسیدند که برخی از رویدادهای داستان برای دیگر زندانیان اتفاق افتاده است و شاریر از آن ها به عنوان تجربه های خود یاد کرده است.
«پاپیون» با بازی استیو مک کوئین و داستین هافمن با هزینه ای برابر با 12 میلیون دلار به کارگردانی فرانکلین جی شافنر ساخته شد. دالتون ترومبو نویسنده مشهور که مدت ها در لیست سیاه هالیوود بود، فیلمنامه این شاهکار را در همکاری با آنری شاریر نوشت.


منبع :

«پاپیون» دوباره ساخته می شود / چه بازیگرانی جای استیو مک کوئین و داستین هافمن را می گیرند؟ گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات