.
loading...

واکنش جامعه صنفی تهیه کنندگان به سرمقاله امروز «یالثارات»

آکاایران: واکنش جامعه صنفی تهیه کنندگان به سرمقاله امروز «یالثارات»

آکاایران: جامعه صنفى تهیه کنندگان سینمای ایران به توهین مجدد نشریه یالثارات واکنش نشان داد.

به گزارش صبا، در پی انتشار هفته نامه «یالثارات» پس از توقیف در روز دوشنبه، 11 مرداد این نشریه امروز منتشر شد؛ در سرمقاله امروز این هفته نامه که محمدصادق کوشکی آن را نوشته است همچنان با ادبیات توهین آمیز هنرمندان را خطاب قرار داده است. پس از انتشار شماره امروز «یالثارات»، جامعه صنفی تهیه کنندگان ای را منتشر کرد که در متن آن آمده است:
بی ادب تنها نه خود را داشت بد
 بلک آتش در همه آفاق زد...
باز گستاخان ادب بگذاشتند
 چون گدایان زله ها برداشتند
جامعه صنفی تهیه کنندگان سینماى ایران
ضمن محکوم نمودن  تکرار این اهانت بزرگ و بى حرمتى به مقام والاى هنر و هنرمندان سینماى ایران اعلام میدارد این حرکت شرارت بار جز انتشار بداخلاقى و زمینه سازى براى ترویج فضاى ناصواب که تنها آرامش وامنیت جامعه را نشانه رفته است دلیل وبرهانى نخواهد داشت !

به گزارش آکاایران:
بانیان این رفتارها به دنبال ایجادشرایط مطلوب  برای اظهار وجود جریانات رنگ باخته ، شناخته شده ، قانون گریز ومردم ستیز... بوده وهستند . "امیدواریم مراجع قضایى همچون موارد مشابه در خصوص مورد مذکور(نشریه یالثارات)برخورد قاطع نموده واجازه ندهند این هنجار شکنی ها دوباره وچند باره صورت پذیرد وخدای ناکرده شکل عمومی پیدا کند ، چراکه این حرکت شنیع و بی شرمانه نه تنها خلاف ادب و اخلاق بلکه نقض مسلم حریم وحرمت انسانى واجتماعى هزاران هنرمند ومصداق صریح زیرپانهادن قوانین وقراعد شرعی وحقوقی است.


خوب میدانیم مساله تنها تیتر یک نشریه نیست بلکه عناد وعداوت جریان فکری پشت آن با هنرمندان شریف جمهوری اسلامى ایران است . باتوجه به وضعیت کنونی منطقه و جهان درست در زمانی که وجود مقتدرمسئولان امنیتى کشور که فخر هرایرانی ست امنیت حوزه سرزمین ایران راتضمین کرده است ، آیا رواست که حوزه روانی مردم را با رفتارهای ناپسند و غیرمسئولانه دچار تشویش کنند !؟


برخورد قاطع  و عاجل مسئولان قضایی منطبق با قانون در حمایت از اقدام درست و به جاى مسئولان فرهنگی امنیت داخلی را تضمین خواهد نمود ،چرا که از تداوم قانون ستیزى و روند نهادینه شدن رفتارهاى غیراسلامى وانسانى باکاربرد واژه های زشت و قبیح در رسانه های کشور جلوگیری می شود.
بِالْعَدْلِ قامَتِ السَّماواتُ وَ الاَْرْضُ

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات