گلایه مهمان «خندوانه» از بی توجهی مسئولان نسبت به بیکاری هنرمندان / «جناب خان» این بار ترانه لری خواند!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گلایه مهمان «خندوانه» از بی توجهی مسئولان نسبت به بیکاری هنرمندان / «جناب خان» این بار ترانه لری خواند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


گلایه مهمان «خندوانه» از بی توجهی مسئولان نسبت به بیکاری هنرمندان / «جناب خان» این بار ترانه لری خواند!
,[categoriy]

آکاایران: گلایه مهمان «خندوانه» از بی توجهی مسئولان نسبت به بیکاری هنرمندان / «جناب خان» این بار ترانه لری خواند!

آکاایران: شهره لرستانی در برنامه دیشب «خندوانه» گفت: فضای کاری ما هنرمندان بسیار ناامن است و همه ما در فضای تاریک و مبهمی سیر می کنیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ رامبد جوان این بار دوستان خودش را فراموش نکرد و شادی برنامه شب گذشته را به تمام کسانی تقدیم کرد که از دوستداران «خندوانه» هستند و علاقه حضور در برنامه را دارند.
در اولین بخش از این برنامه، کارگردان و مجری «خندوانه» به حمایت از تولیدات داخلی ایران اشاره کرد و از راه اندازی کمپینی ملی برای حمایت از تولیدات میهنی خبر داد.
به گزارش آکاایران: در ادامه، حضور برزو ارجمند کمدین این برنامه به همراه علی پاشا دوستش، لحظه های خوشی را رقم زد. این دو نفر از خاطرات سفرهای مختلف و دوستی خود در این سال ها گفتند. بعد از آن رامبد جوان از مراحل نحوه شرکت در مسابقه «بخوان و ببر» تعریف کرد.
بعد از یک رفت و برگشت رسانه ای، رامبد جوان با بیان رفتار و نمونه آثار مهمانش، شهره لرستانی را برای حضور به روی صحنه «خندوانه» دعوت کرد و به گفتگو با او نشست.
لرستانی در ابتدا پس از سلام و احوال پرسی، با بیان اینکه همه انسان ها نقاط منفی و ضعف خود را پنهان می کنند، در خصوص مشکل بزرگ این روزهای جامعه هنرمندان گفت: مشکل من مشکل تمام همکاران حرفه ای در این عرصه است. فضای حرفه ما از لحاظ کاری بسیار نا امن است و کسی متولی بیکاری و یا از کار افتادگی هنرمندان نیست و همه ما در فضای تاریک و مبهمی سیر می کنیم. البته خانه تئاتر و یا خانه سینما وجود دارد اما امکانات محدودی برای اصحاب این عرصه دارند.
 
وی در ادامه از نگارش فیلمنامه  خود خبر داد و اظهار داشت:  دو سال بیشتر می شود که تمرکزم را بر روی نوشتن گذاشته ام و آخرین کارم به عنوان فیلم سینمایی «فال» تا دو ماه آینده به کارگردانی و بازی خودم جلوی دوربین می رود.
پس از گفتگوی رامبد جوان با شهره لرستانی، «جناب خان» وارد صحنه شد و به افتخار تمام لرستانی های خونگرم کشورمان، قطعه ای را با گویش محلی لری خواند. رامبد جوان در پایان، با پیشنهاد اسم های انتخابی خود، مسابقه ای را با موضوع انتخاب عنوان برای کمپین حمایت از تولیدات داخلی برگزار کرد.

 

 منبع :

گلایه مهمان «خندوانه» از بی توجهی مسئولان نسبت به بیکاری هنرمندان / «جناب خان» این بار ترانه لری خواند! گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات