اظهارنظر امین حیایی درباره تعیین محدوده سنی برای دیدن فیلم ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اظهارنظر امین حیایی درباره تعیین محدوده سنی برای دیدن فیلم ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


اظهارنظر امین حیایی درباره تعیین محدوده سنی برای دیدن فیلم ها
,[categoriy]

آکاایران: اظهارنظر امین حیایی درباره تعیین محدوده سنی برای دیدن فیلم ها

آکاایران: بازیگر فیلم «ناردون» گفت: در صورتی که برای برخی از فیلم ها محدودیت سنی قائل نشوند به ضرر جوانان تمام شود.

امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو باباشگاه خبرنگاران ؛ در خصوص محدوده سنی که برخی از فیلم ها برای ورود مخاطبان به سینما در نظر می گیرند، گفت: شاید محدوده سنی لازم است چراکه اگر همه می توانستند ببینند این محدوده را قائل نمی شدند.
وی ادامه داد: به طور قطع این نوع فیلم صحبت ها و مطالبی را بازگو می کند که به درد یک سری از مقاطع سنی نمی خورد و شاید اگر آن محدوده سنی مطالب را جذب و دریافت کنند به ضررشان تمام خواهد شد و در مسیر زندگی، سرنوشت، اخلاق و رفتارشان تاثیر بگذارد.
به گزارش آکاایران: وی افزود: سنین بالای 18 سال مسئولیتشان را خودشان برعهده دارند و می توانند تصمیم گیرنده باشند و می دانند چه چیزی را بپذیرند و یا نپذیرند.
بازیگر «ناردون» در ادامه صحبت هایش در مورد علاقه اش برای رفتن به کنسرت و بررسی نسل جدید موسیقی عنوان کرد: من تا الان فرصت رفتن به کنسرت را نداشتم اما اینطور از اطراف می شنوم کنسرت های خوبی در حال برگزاری است، مردم از آنها راضی اند و خواننده های خود را دوست دارند و آهنگ های آنها را دانلود می کنند و یا می خرند.
وی افزود: احساس می کنم جو  خوبی برای جوانهای این عرصه به وجود می آید و در کل امیدوارم اتفاقات مثبتی رخ دهد و به آرزوهایشان برسند البته جوانهای ما برای رسیدن به موفقیت بیشتر  باید نوآوری داشته باشند، به مردم توجه کنند و آنها راخوشحال کنند.

 

 منبع :

اظهارنظر امین حیایی درباره تعیین محدوده سنی برای دیدن فیلم ها گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات