.
loading...

اظهارنظر امین حیایی درباره تعیین محدوده سنی برای دیدن فیلم ها

آکاایران: اظهارنظر امین حیایی درباره تعیین محدوده سنی برای دیدن فیلم ها

آکاایران: بازیگر فیلم «ناردون» گفت: در صورتی که برای برخی از فیلم ها محدودیت سنی قائل نشوند به ضرر جوانان تمام شود.

امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو باباشگاه خبرنگاران ؛ در خصوص محدوده سنی که برخی از فیلم ها برای ورود مخاطبان به سینما در نظر می گیرند، گفت: شاید محدوده سنی لازم است چراکه اگر همه می توانستند ببینند این محدوده را قائل نمی شدند.
وی ادامه داد: به طور قطع این نوع فیلم صحبت ها و مطالبی را بازگو می کند که به درد یک سری از مقاطع سنی نمی خورد و شاید اگر آن محدوده سنی مطالب را جذب و دریافت کنند به ضررشان تمام خواهد شد و در مسیر زندگی، سرنوشت، اخلاق و رفتارشان تاثیر بگذارد.
به گزارش آکاایران: وی افزود: سنین بالای 18 سال مسئولیتشان را خودشان برعهده دارند و می توانند تصمیم گیرنده باشند و می دانند چه چیزی را بپذیرند و یا نپذیرند.
بازیگر «ناردون» در ادامه صحبت هایش در مورد علاقه اش برای رفتن به کنسرت و بررسی نسل جدید موسیقی عنوان کرد: من تا الان فرصت رفتن به کنسرت را نداشتم اما اینطور از اطراف می شنوم کنسرت های خوبی در حال برگزاری است، مردم از آنها راضی اند و خواننده های خود را دوست دارند و آهنگ های آنها را دانلود می کنند و یا می خرند.
وی افزود: احساس می کنم جو  خوبی برای جوانهای این عرصه به وجود می آید و در کل امیدوارم اتفاقات مثبتی رخ دهد و به آرزوهایشان برسند البته جوانهای ما برای رسیدن به موفقیت بیشتر  باید نوآوری داشته باشند، به مردم توجه کنند و آنها راخوشحال کنند.

 

 



منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات