مهناز افشار در اکران خصوصی من

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مهناز افشار در اکران خصوصی من ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران: مهناز افشار در مراسم افتتاحیه و اکران خصوصی یک فیلم حضور یافت؛ در روزهای اخیر بازداشت یاسین رامین همسر وی خبر ساز شده بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مراسم افتتاحیه و اکران خصوصی فیلم "من" با حضور مهناز افشار بازیگر مشهور سینما و همسر یاسین رامین برگزار شد. این در حالی است که طی روزهای اخیر رسانه ها از شکایت هلال احمر علیه یاسین رامین و بازداشت وی خبر داده بودند.
در همین حال ساعتی قبل جعفری دولت آبادی ضمن تائید این موضوع از صدور قرار وثیقه 29میلیاردتومانی در شرکت رشد وابسته به سازمان هلال احمر خبرداد و گفت، پرونده مطروحه با اعلام شکایت سازمان هلال احمر در دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است.
به گزارش آکاایران: به گفته وی بازپرس برای رامین قرار وثیقه 29 میلیارد تومانی صادر کرده است که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده است. یاسین رامین پسر محمد علی رامین معاون مطبوعاتی دولت محمود احمدی نژاد و همسر مهناز افشار است.

 

مهناز افشار در اکران خصوصی من
,[categoriy]

آکاایران: مهناز افشار در اکران خصوصی من

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

 

 


3.65

منبع :

مهناز افشار در اکران خصوصی من گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات