عبدالرضا اکبری: کپی کاری ضربه بدی به سینما می زند / نمی خواهم از مردم خجالت بکشم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عبدالرضا اکبری: کپی کاری ضربه بدی به سینما می زند / نمی خواهم از مردم خجالت بکشم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


عبدالرضا اکبری: کپی کاری ضربه بدی به سینما می زند / نمی خواهم از مردم خجالت بکشم
,[categoriy]

آکاایران: عبدالرضا اکبری: کپی کاری ضربه بدی به سینما می زند / نمی خواهم از مردم خجالت بکشم

آکاایران: بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مدتی است که آثار بیشتر، آثار تقلبی و کپی شده است. این کپی برداری ها ضربه اساسی به سینمای می زند.

عبدالرضا اکبری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان با اشاره به پخش سریال "معمای شاه" از عدم فعالیت خود در این سال ها خبر داد و گفت: فعلاً فیلمی در حال تولیدی ندارم و تنها سریال "معمای شاه" را در حال پخش روی آنتن تلویزیون دارم. سریالی که از سه سال پیش شروع شده و من در آن نقش سرلشکر زاهدی را بر عهده دارم.
وی سنگین بودن پروژه "معمای شاه" را بخشی از دلیل کم کاری اخیر خود دانست و افزود: بخشی از این اتفاق بر اساس تولید "معمای شاه" بود اما به طور کلی تولید پایین آمده است. یعنی الان آنقدر که باید و شاید تله فیلم و سریال تولید نمی شود و ما قبلاً در عرصه تولیدات قوی تر بودیم.
به گزارش آکاایران: اکبری در ادامه تصریح کرد: بخش دیگر دلایلم این است که همان بخشی هم که به تولید مشغول هستند آثار ضعیفی را پیشنهاد می کنند. به همین خاطر هرکاری را نمی شود رفت و وارد شد، من منتظرم که یک کار خوب از سریال یا سینمایی به من پیشنهاد شود تا حضور پیدا کنم و از مردم خجالت نکشم.
وی دلیل نبود آثار خوب را سرمایه گذاری کمتر خواند و ادامه داد: در حال حاضر بسیار کمتر سرمایه گذاری می شود. مدتی است که آثار بیشتر، آثار تقلبی و کپی شده است. این کپی برداری ها ضربه اساسی به سینمای می زند. اینکه راحت طلب باشیم و مطالعه نکنیم و تنها با دیدن یک فیلم ایده بگیریم و بنویسیم، این کمترین کاری است که یک فیلمنامه نویس می تواند انجام دهد و یک تهیه کننده سرمایه گذاری کند.
اکبری خاطرنشان کرد: ما پتانسیل بالایی در ادبیات و هنر ایران داریم و فیلمنامه نویسان و کارگردانان می توانند با همین پشتوانه قوی آثاری با کیفیت بسیار بالاتر تولید کنند.

 


4.15

منبع :

عبدالرضا اکبری: کپی کاری ضربه بدی به سینما می زند / نمی خواهم از مردم خجالت بکشم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

jazab, استاتوس های جالب, بهترین مطالب طنز, جدیدترین جملات طنز, جدیدترین مطالب طنز, جدیدترین نوشته های طنز, جملات طنز, جملات طنز جدید, جملات طنز خنده دار, جملات طنز کوتاه خرداد ماه 91, جملات کوتاه طنز, جوک خنده دار طنز 91, طنز جدید, طنز نوشته های 91, طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب, طنز نوشته های گوناگون !, طنز کوتاه مطالب باحال, مطالب جالب مطالب خنده دار, مطالب طنز 91, گلچین جملات کوتاه طنز آمیز
تبلیغات