عذرخواهی سفیر آمریکا از شاهرخ خان بابت بازداشت وی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عذرخواهی سفیر آمریکا از شاهرخ خان بابت بازداشت وی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


عذرخواهی سفیر آمریکا از شاهرخ خان بابت بازداشت وی
,[categoriy]

آکاایران: عذرخواهی سفیر آمریکا از شاهرخ خان بابت بازداشت وی

آکاایران: شاهرخ خان ستاره بالیوود در فرودگاه دیگری از آمریکا متوقف و بازداشت شد که این امر باعث شد مقامات آمریکایی از وی عذرخواهی کنند.

به گزارش مهر به نقل از بی بی سی، شاهرخ خان ستاره بالیوود ناراحتی خود را از بازداشت شدن در فرودگاه بین المللی لس آنجلس ابراز کرد.
در حالی که هنوز روشن نیست که خان چه مدت بازداشت بوده و دلیل بازداشت شدن او چه بوده، سفیر آمریکا در هند از این بازداشت عذرخواهی کرد و گفت تمام تلاشش را می کند تا این عمل دوباره تکرار نشود.
به گزارش آکاایران: این در حالی است که شاهرخ خان در سال ۲۰۱۲ نیز به مدت ۹۰ دقیقه در فرودگاه «وایت پلینز» نزدیک نیویورک دستگیر شده بود.
در سال ۲۰۰۹ نیز او دو ساعت در فرودگاه نیوآرک متوقف شد و پس از دخالت سفیر هند آزاد شد.
خان امروز جمعه به لس آنجلس پرواز کرد. او در توییتری نوشت: من کاملا مسایل امنیتی را می فهمم و به آن احترام می گذارم، اما هر بار توسط اداره مهاجرت آمریکا بازدداشت شدن، واقعا واقعا آزاردهنده است.
این بازیگر به شوخی افزود: این بازداشت و دستگیر کردن وقتی می تواند قابل قبول باشد که یک پوکمون را گیر بیندازی.
در حالی که هنوز مقامات مهاجرت ابراز نظری در این باره نکرده اند، یکی از مقامات امنیتی بخش جنوب و مرکزی آسیا در وزارت کشور آمریکا با توییتی به خان گفت بسیار از این مساله متاسف است و افزود دیپلمات های آمریکا نیز با چنین وضعیت هایی روبه رو می شوند.
سرانجام این سفیر آمریکا در هند بود که از شاهرخ خان رسما عذرخواهی کرد. او نوشت کارهای شما الهام بخش میلیون ها تن شده که شامل آمریکایی ها هم می شود.
سال ۲۰۱۲ شاهرخ خان با هواپیمای خصوصی خود به آمریکا رفته بود تا در دانشگاه ییل حضور یابد.
یک مقام دولتی هندی آن زمان گفته بود این سیاست بازداشت و بعد عذرخواهی مقامات آمریکایی نمی تواند ادامه داشته باشد.
خان بعدا این ماجرا را با شوخی برگزار کرد و از آن گذشته بود. او در جمع دانشجویان ییل گفته بود: هر وقت نسبت به خودم مغرور شوم یک سفر به آمریکا می کنم.

 

 منبع :

عذرخواهی سفیر آمریکا از شاهرخ خان بابت بازداشت وی گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات