.

ورود هالیوودی ها به عرصه دعوا بر سر ترامپ

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ورود هالیوودی ها به عرصه دعوا بر سر ترامپ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


ورود هالیوودی ها به عرصه دعوا بر سر ترامپ
,[categoriy]

آکاایران: ورود هالیوودی ها به عرصه دعوا بر سر ترامپ

آکاایران: مریل استریپ بازیگر اعلام کرده از اظهارنظر هفته پیش کلینت ایستوود به جانبداری از دونالد ترامپ دچار شوک شده است.

به گزارش مهر به نقل از دیلی میل، مریل استریپ گفته است آنقدر از اظهار نظر کلینت ایستوود متعجب شده که لازم است حتما با او در این باره صحبت کند.
استریپ ۶۷ ساله گفت: من نمی دانستم. لازم است با او صحبت کنم. باید این موضوع را درستش کنم.
به گزارش آکاایران: بازیگر برنده اسکار افزوده است: من دچار شوک شدم. واقعا دچار شوک شدم، چون او خیلی بالاتر از این حرف هاست. فکر می کردم او باید خیلی حساس تر از این باشد.
ایستوود در سخنانی که چند روز پیش درباره دونالد ترامپ بیان کرد گفت که در انتخابات ریاست جمهوی سال ۱۹۹۵ به وی رای داده است.
مریل استریپ که چهار جایزه اسکار در کارنامه دارد با ایستوود ۸۶ ساله سال ۱۹۹۵ در فیلم «پل های مدیسون کانتی» به کارگردانی خود ایستوود هم بازی شده بود.
ایستوود گفته بود: باید به سمت ترامپ رفت چون هیلاری کلینتون گفته می خواهد راه اوباما را دنبال کند. مشکل ترامپ این است که هر چه در سرش دارد به زبان می آورد و این خیلی خوب نیست. می توانم او را بفهمم اما همه جا نمی توانم تاییدش کنم.
دو ماه پیش استریپ با پوشیدن لباسی شبیه ترامپ و گریم صورتش روی صحنه تئاتر حاضر شده بود و او را دست انداخته بود. او ماه پیش نیز حمایت جدی از نامزد دموکرات ها هیلاری کلینتون کرد و در گردهمایی ملی آنها به نفع کلینتون سخنرانی پرشوری ادا کرد.
کلینت ایستوود دو بار طلاق گرفته و ۸ فرزند از ۶ زن مختلف دارد؛ در حالی که مریل استرپ دارای ۴ فرزند از همسر مجسمه سازش دان گامر است و ۳۸ سال زندگی مشترک داشته اند.منبع :

ورود هالیوودی ها به عرصه دعوا بر سر ترامپ گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات