.
loading...

تارخ: ما هنرمندان نیازمندیم به ما هم خسته نباشید بگویند

آکاایران: تارخ: ما هنرمندان نیازمندیم به ما هم خسته نباشید بگویند

آکاایران:  پانزدهمین نشست صمیمانه هنرمندان به مناسبت زادروز امین تارخ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شد.

به گزارش میزان؛ پانزدهمین نشست صمیمانه هنرمندان به مناسبت زاد روز امین تارخ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شد.
در این مراسم علاوه بر امین تارخ هنرمندانی همچون، عنایت بخشی، پرویز پورحسینی، پیام دهکردی، اکرم محمدی، سیامک اشعریون، شهرام قائدی و محمد علی عسگری حضور داشتند.
به گزارش آکاایران: تارخ: ما هنرمندان نیازمندیم به ما هم خسته نباشید بگویند/پورحسینی: تارخ همچنان اخلاق و ادب را در کنار هنرش حفظ کرده است
در ابتدای برنامه پیام دهکری از امین تارخ به عنوان الگو و نمونه کاملی از هنرمند یاد کرد و گفت: تارخ در عرصه هنر این کشور علاوه بر بازیگری معلم بزرگی نیز بوده است.
قائدی، بازیگر سینما و تلویزیون خود را شاگرد امین تارخ خواند و گفت: من در نوجوانی به کلاس های امین تارخ آمدم و هر چیز که در عرصه هنر و سینما دارم را مدیون او هستم من جزو شاگردانی هستم که بسیار نسبت به تارخ و راهی که او به پیش گرفته تعصب دارم.
تارخ: ما هنرمندان نیازمندیم به ما هم خسته نباشید بگویند/پورحسینی: تارخ همچنان اخلاق و ادب را در کنار هنرش حفظ کرده است
پرویز پور حسینی بازیگر و کارگردان تئاتر با اشاره به هنر امین تارخ افزود: تارخ برای هنر این مملکت یک اسطوره است کسی که همواره ادب و اخلاق را در کنار هنرش حفظ کرده است خود من از ابتدا شاهد فعالیت های او بودم و می دانم تا چه حد در این راه سختی کشیده است.
پس از آن، امین تارخ در جایگاه حاضر شد و با تشکر از موزه هنرهای دینی امام علی و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری خاطرنشان کرد: این نوع از مراسم ها برای من هنرمند از جایگاه ویژه ای برخوردار است ما هنرمندان نیازمند این هستیم که حتی یک بار هم شده به ما خسته نباشید هم بگویند این مراسم خسته نباشید بزرگی برای امین تارخ بود.
تارخ: ما هنرمندان نیازمندیم به ما هم خسته نباشید بگویند/پورحسینی: تارخ همچنان اخلاق و ادب را در کنار هنرش حفظ کرده است
من تنها چیزی که در این سال ها تجربه کردم تمرین ممارست بسیار و دلسپردگی و عشق به سینمای تئاتر است.
بعد از سخنرانی امین تارخ وی کیک تولدی را که به مناسبت زادروزش تهیه شده بود برید و از میهمانان پذیرایی شد.

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات