نه به جم رفتم و نه کشف حجاب کرده ام

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نه به جم رفتم و نه کشف حجاب کرده ام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


نه به جم رفتم و نه کشف حجاب کرده ام
,[categoriy]

آکاایران: نه به جم رفتم و نه کشف حجاب کرده ام

آکاایران: سایت خبری تابناک به اشتباه تصویر بهناز نازی، بازیگر شناخته شده تئاتر را به جای بهناز سلیمانی، بازیگر تازه پیوسته به شبکه جم منتشر کرد.

به گزارش تسنیم ، در فضای کوچ شبه بازیگران ناموفق به شبکه جم و رقابت رسانه های داخلی برای پوشش سریع این خبرها در قالب اخبار زرد، سایت تابناک در حرکتی عجیب تصویر بهناز نازی، بازیگر شناخته شده تئاتر که به زودی با نمایش «سقراط» در تالار وحدت روی صحنه می رود را به جای بهناز سلیمانی منتشر کرده است.

 

به گزارش آکاایران: اگرچه این اتفاق می تواند ناشی از یک اشتباه در حوزه انتشار اخبار باشد، اما ورود به این موضوع از آن جهت اهمیت داشت که بازیگر شناخته شده تئاتر برای حفظ آبروی خود با خبرنگار تسنیم تماس حاصل کرد و خاستار شفافسازی موضوع شد. بهناز نازی برای شفافسازی افکار عمومی اعلام کرد نه به شبکه جم پیوسته ام و نه کشف حجاب کرده است. وی هم اکنون در نمایش سقراط در حال ایفای نقش است.


رفتار سایت تابناک منتج از عدم شناخت خبرنگار حوزه سینما یا تئاتر این رسانه است که می تواند در ایام روز خبرنگار زنگ هشداری باشد در به خطر انداختن آبروی دیگران. چنین رفتاری می تواند با ایجاد سوءتفاهم شرایط را برای یک گروه تئاتری مخاطره آمیز کند.

 

 منبع :

نه به جم رفتم و نه کشف حجاب کرده ام گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات