.

فرهاد اصلانی: معاونت سینمایی هرچه جلوتر می رود، محافظه کارتر می شود!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فرهاد اصلانی: معاونت سینمایی هرچه جلوتر می رود، محافظه کارتر می شود! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


فرهاد اصلانی: معاونت سینمایی هرچه جلوتر می رود، محافظه کارتر می شود!
,[categoriy]

آکاایران: فرهاد اصلانی: معاونت سینمایی هرچه جلوتر می رود، محافظه کارتر می شود!

آکاایران: این روزها که از نزدیک با فیلمسازان صحبت می کنیم، از مسیر رنج آور دریافت پروانه ساخت می گویند.

فرهاد اصلانی، بازیگر سینما در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ؛ در خصوص مشکلات اخیر فیلمسازان در زمینه دریافت پروانه ساخت و نمایش اظهار داشت: به نظرم معاونت سینمایی در این دولت هرچه جلوتر می رود، محافظه کارتر می شود. در واقع دست به ریسک نمی زند.
وی افزود:  امیدوار بودیم شرایط سینما رو به جلو حرکت کند. با این حال، این روزها که از نزدیک با فیلمسازان صحبت می کنیم، از مسیر رنج آور دریافت پروانه ساخت می گویند. امیدوارم در انتخاباتی که برگزار می شود، شرایط رو به بهبود برود. می توان پیش بینی کرد هرچه به انتخابات نزدیک شویم، اوضاع تا حدودی تحت الشعاع مسائل سیاسی قرار گیرد. البته این جای تاسف دارد. در کل امیدوارم شاهد اتفاقات بهتری در دوره بعدی سازمان سینمایی باشیم.
 
به گزارش آکاایران: این بازیگر در پاسخ به این سوال که راهکار عملی رفع مشکل فیلمسازان در رابطه با شورای پروانه ساخت و نمایش، اظهار داشت: راهکار عملی این است که این شورا حذف شود! آن دوستانی که می نشینند و در مورد فیلمنامه های خوب نظر می دهند، فیلم خودشان را بنویسند؛ چون عملکرد منفی آنها خلاقیت را تحت تاثیر قرار می دهد و نهایتا فیلم هایی خنثی ساخته می شود.
 
اصلانی در خصوص مطالب درج شده در نشریه «یالثارات» خاطرنشان کرد: متاسفانه مدت زیادی است این فحاشی و بی اخلاقی رایج شده. مطبوعات نباید این مسیر اشتباه را بروند بلکه باید آن را نقد کنند؛ اتهام و فحاشی اصلا شایسته جامعه ایرانی نیست.

 

 منبع :

فرهاد اصلانی: معاونت سینمایی هرچه جلوتر می رود، محافظه کارتر می شود! گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات