آیا «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا»، «بنهور» به جای «زاپاتا» است؟!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آیا «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا»، «بنهور» به جای «زاپاتا» است؟! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آیا «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا»، «بنهور» به جای «زاپاتا» است؟!
,[categoriy]

آکاایران: آیا «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا»، «بنهور» به جای «زاپاتا» است؟!

آکاایران: بازیگر فیلم جدید کاهانی معتقد است که فیلم عجیب و غریبی ساخته نشده و معنی توقیف شدن آن را نمی فهمد.

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ؛ در خصوص انتشار اخباری مبنی بر مشکلات به وجود آمده برای فیلم «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» گفت: مشخص نیست چه اتفاقی می افتد یک فیلم پس از دریافت پروانه ساخت و آماده شدن، اکران نمی شود! به عنوان نمونه در خصوص «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» ما نیامدیم برای «بنهور» پروانه ساخت بگیریم اما «زاپاتا» بسازیم.
وی افزود: نباید بگویند این فیلم قابل اصلاح نیست؛ چون واقعا معنی آن را نمی فهمم! یعنی کاهانی پروانه ساخت یک فیلم گرفته و فیلم دیگری را ساخته که این حرف را می زنند و یا چیزهای عجیب و غریب را وارد فیلم کرده است؟!
به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: اگر با این لحن صحبت می کنم به حساب طلبکار بودن من نگذارید؛ بلکه همه ما دوست داریم به این سینما کمک شود. هیچ فیلمی روی زمین نماند، از طرفی تمایل داریم «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» نیز روی پرده سینماها برود.
غفوریان در بخش پایانی صحبت های خود نظرش را در مورد کیفیت فیلم کاهانی اینگونه بیان کرد: کاهانی یک خصوصیتی دارد که اجازه دید

 

 منبع :

آیا «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا»، «بنهور» به جای «زاپاتا» است؟! گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات