سلیمانی: فعلا بیکارم / رابطه جای ضابطه را در سینمای ایران گرفته است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سلیمانی: فعلا بیکارم / رابطه جای ضابطه را در سینمای ایران گرفته است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


سلیمانی: فعلا بیکارم / رابطه جای ضابطه را در سینمای ایران گرفته است
,[categoriy]

آکاایران: سلیمانی: فعلا بیکارم / رابطه جای ضابطه را در سینمای ایران گرفته است

آکاایران: دسته بندی ها و ارتباطات بیش از پیش بر فضای حال حاضر سینما حاکم شده و همین عاملی است تا کارها برای عده ای خاص در نظر گرفته شود.

کوروش سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان، در خصوص علت کم کاری اخیر خود گفت: فعلاً کاری آماده پخش یا اکران ندارم و در هیچ پروژه ای هم مشغول به بازی نیستم.
وی ادامه داد: اصولاً کار در سینما کم شده و شاید بهتر است بگویم تعداد انتخاب های ما کمتر از گذشته شده است چراکه کار خوب اصلا نیست.
به گزارش آکاایران: سلیمانی خاطرنشان کرد: دسته بندی ها و ارتباطات بیش از پیش بر فضای حال حاضر سینما حاکم شده و همین عاملی است تا کارها برای عده ای خاص در نظر گرفته شود. باید بگویم فعلاً بیکارم و هنوز پیشنهادی برای بازی دریافت نکرده ام.

 

 منبع :

سلیمانی: فعلا بیکارم / رابطه جای ضابطه را در سینمای ایران گرفته است گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات