بیانیه انجمن بازیگران سینما درباره فحاشی یک نشریه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیانیه انجمن بازیگران سینما درباره فحاشی یک نشریه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


بیانیه انجمن بازیگران سینما درباره فحاشی یک نشریه
,[categoriy]

آکاایران: بیانیه انجمن بازیگران سینما درباره فحاشی یک نشریه

آکاایران:  بیانیه انجمن بازیگران سینما درباره فحاشی یک نشریه/برخورد قاطع مسئولین،کمترین خواسته هنرمندان

انجمن بازیگران خانه سینما در بیانیه ای نسبت به توهین یکی از نشریات به بازیگران سینما و تلویزیون ایران واکنش نشان داد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرآنلاین، در بیانیه انجمن بازیگران خانه سینما آمده است:«
به نام خدا، اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود.
متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات  ، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و نادیده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و  خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی  آن  ،در عرف اجتماعی ، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین  افراد جامعه محسوب می شود.
انتقاد سالم ،سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است، اما بی حرمتی ، افترا و زشت گویی در هر شکل و با هر بهانه و نیتی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
انجمن بازیگران سینمای ایران پس از چند روز خویشتن داری  و با مشاهده عدم برخورد مناسب با این هجمه اخلاقی ، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسئولین قضایی و قانونی ذیربط با این بی حرمتی  را  کمترین انتظار هنرمندان می داند.
بیایید امروز که پدیده زشت و منحوس تروریسم در لباس دین ، خدمتگزاری شیطان مى کند و نفرین جهانیان را به جان مى خرد ، ما همه باهم حافظان شریف کلام مقدس خداوندى باشیم که به حرف و قلم قسم یاد می کند. تا فراموش نکنیم که ادب مرد به ز دولت اوست.
شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران»
 منبع :

بیانیه انجمن بازیگران سینما درباره فحاشی یک نشریه گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات