انتقاد تند کارگردان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما از دونالد ترامپ

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتقاد تند کارگردان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما از دونالد ترامپ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


انتقاد تند کارگردان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما از دونالد ترامپ
,[categoriy]

آکاایران: انتقاد تند کارگردان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما از دونالد ترامپ

آکاایران: جیمز کامرون پیش از نمایش مستند جدیدش درباره گرمایش جهانی در گردهمایی ملی حزب دموکرات آمریکا نظرات دونالد ترامپ درباره تغییرات آب وهوایی را بی ملاحظه و خطرناک دانست.

به گزارش خبرآنلاین، کارگردان «تایتانیک» دونالد ترامپ را مردی دیوانه خواند و از این نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا به دلیل انکار تهدید تغییرات آب وهوایی انتقاد کرد.
کامرون که پیش از نمایش مستند کوتاه جدید خود در گردهمایی حزب دموکرات سخن می گفت، سخنان ترامپ درباره پاره کردن تواقفنامه تغییرات آب وهوایی پاریس در صورت راه یافتن به کاخ سفید و اصرار او بر انکار مستندات علمی درباره تغییرات آب وهوایی را بسیار بدون ملاحظه و خطرناک دانست.
به گزارش آکاایران: در گردهمایی ملی حزب دموکرات سیگورنی ویور فیلم مستند جدید کامرون را معرفی کرد. در این مستند که صدای سیگورنی ویور در آن شنیده می شود، تاثیر خشکسالی ها و آب وهوای ناسازگار بر زندگی کارگران آمریکا موشکافانه مطرح می شود. در این مستند پیش از این که مادری درباره از دست دادن فرزندش در طوفان صحبت کند، ویور می گوید: «محصولات کشاورزی از بین می روند، قیمت محصولات غذایی بالا می رود، خطر فرزندان ما را تهدید می کند.»
در این مستند چهره های سرشناسی چون جک بلک، دان چیدل و پاپ حضور دارند. هیلاری کلینتون حضور بسیار کوتاهی جلوی دوربین دارد اما ستاره فیلم کسی نیست جز دونالد ترامپ که در جاهای مختلفی از فیلم نظراتش را درباره تهدید تغییرات آب وهوایی می شنویم. او در جایی در انکار موضوع گرمایش جهانی می گوید: «ما به گرمایش جهانی نیاز داریم. هوا خیلی سرد است.»
کامرون در بیانیه ای درباره این مستند گفت: «ما این فیلم را ساختیم تا واقعیت تغییرات آب وهوایی را نشان دهیم. این که تغییرات آب وهوایی به صورت مستقیم روزانه بر زندگی میلیون ها نفر تاثیر می گذارد. همانگونه که پیش از این نیز گفته ام، برای نجات زمین باید همانند دوران جنگ جهانی دوم تمام نیروی خود را علیه این تهدید بسیج کنیم.»

 

 منبع :

انتقاد تند کارگردان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما از دونالد ترامپ گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات