.

آکاایران: پرویز پرستویی ظهر امروز با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرامش تولد «مسعود کیمیایی» را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، پرویز پرستویی که هم اکنون مشغول بازی در جدیدترین فیلم سینمایی مسعود کیمیایی، یعنی «قاتل اهلی» است، با انتشار یادداشتی به همراه عکس کیمیایی، تولد این کارگردان را تبریک گفت.

پرویز پرستویی: مسعود کیمیایی نگاه مرا به بازیگری عوض کرد

آکاایران: پرویز پرستویی: مسعود کیمیایی نگاه مرا به بازیگری عوض کرد

به گزارش آکاایران:  
پرویز پرستویی متن زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرده است:
«امروز تولد استاد مسعود کیمیایی، خالق آثاری چون قیصر، داش آکل، گوزن ها، خاک و... است. به اعتقاد من، کسی {است} که نگاه به بازیگری را در سینما تغییر داد و فیلمسازی {است} که با آثارش موج نویی در سینما ایجاد کرد و سبک خاصی از سینما به نام خود به ثبت رساند.
امسال با تمام وجودم خوشحالم که تجربه جدیدی با ایشان دارم. تمام لحظات که از دور و نزدیک نگاهش می کنم یاد تیم شان زنده یاد نعمت حقیقی، اسفندیار منفردزاده و بازیگر محبوبم بهروز وثوقی می افتم. به قول اصغر فرهادی عزیز که می گفت من سینما را از گدار یاد نگرفتم، از مسعود کیمیایی ها یاد گرفتم. بله چه درست گفتند ایشان.
جا دارد که بگویم کارهای آقای کیمیایی نگاه مرا هم به بازیگری عوض کرد. خلاصه آقای کیمیایی عزیز، درود بر شما. تولدتان مبارک و از خداوند خالق بهترین ها را برایتان آرزو دارم.
کاش امروز آقای نعمت حقیقی، اسفندیار منفردزاده، بهروز وثوقی و ناصر ملک مطیعی هم در کنارتان بودند و من دل سیر تماشایتان می کردم.»منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات