«مالاریا»، نماینده سینمای ایران در جشنواره ونیز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «مالاریا»، نماینده سینمای ایران در جشنواره ونیز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


«مالاریا»، نماینده سینمای ایران در جشنواره ونیز
,[categoriy]

آکاایران: «مالاریا»، نماینده سینمای ایران در جشنواره ونیز

آکاایران: فیلم «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی به عنوان یکی از فیلم های بخش رقابتی "افق ها" در جشنواره فیلم ونیز 2016 انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، فهرست فیلم های حاضر در بخش های رقابتی اصلی، غیررقابتی و افق های هفتادودمین جشنواره فیلم ونیز در حالی دقایقی پیش اعلام شد که فیلم «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی به عنوان نماینده سینمای ایران در بخش افق های این رویداد سینمایی حضور خواهد داشت.
داستان فیلم «مالاریا» که در آن ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی، آزاده نامداری، علی استادی، سیامک ادیب بازی می کنند درباره دختر و پسری است که در تهران گردی های خود با مردی برخورد می کنند که مشکلی دارد. آن ها سعی می کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند و..
به گزارش آکاایران: این فیلم که هنوز در ایران اکران عمومی نشده است، اولین نمایش خود را در بخش اصلی سی وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر تجربه کرد.
هفتادوسومین جشنواره فیلم ونیز به عنوان قدیمی ترین رویداد سینمایی جهان از 31 اوت (10 شهریورماه)  با نمایش فیلم «لالا لند» ساخته «دامین چازل» آغاز می شود و در تاریخ 10 سپتامبر (20 شهریورماه) به نمایش فیلم «هفت دلاور» به کارگردانی «آنتونی فوکوآ» به کار خود پایان می دهد.منبع :

«مالاریا»، نماینده سینمای ایران در جشنواره ونیز گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات