.

مجید صالحی و نیوشا ضیغمی «پسر عمو | دختر عمو» شدند

آکاایران: مجید صالحی و نیوشا ضیغمی «پسر عمو، دختر عمو» شدند

آکاایران: فیلمبرداری فیلم سینمایی «پسر عمو، دختر عمو» از اواخر هفته آینده با بازیگران نام آشنای سینمای ایران آغاز خواهد شد.

محمود غلامی تهیه کننده فیلم سینمایی «پسرعمو، دختر عمو» در رابطه با آخرین وضعیت شروع فیلمبرداری این اثر سینمایی به «صبا» گفت: مدت زیادی را صرف انتخاب بازیگران و عوامل پشت صحنه این اثر سینمایی کردیم، خوشبختانه پس از تلاش زیاد به نتیجه دلخواه دست پیدا کردیم و از اواخرهفته آینده فیلمبرداری این اثر آغاز خواهد شد.

به گزارش آکاایران:
وی درارتباط با بازیگران این اثرسینمایی، گفت: تاکنون حضور مجید صالحی، نیوشا ضیغمی، محمود عزیزی، مریم امیرجلالی، لاله مرزبان و نسیم فروغ در«پسر عمو، دختر عمو» قطعی شده است که با پیوستن دو بازیگر دیگر به این فیلم، پرونده انتخاب بازیگران این اثر بسته خواهد شد.


وی با اشاره به این که ساخت این اثر سینمایی به کارگردانی روح انگیز شمس در پنجاه جلسه به پایان خواهد رسید، خاطرنشان ساخت: جریان روایی این اثر در تهران و یکی از شهرهای شمالی کشور صورت خواهد گرفت که همین امر مقداری تولید این اثر را با سختی های مخصوص به خودش مواجه خواهد کرد که البته این مسئله کاملا طبیعی است.
داستان این اثر سینمایی حول محور زندگی یک پسرعمو و دختر عموست که در زندگی خانوادگی شان اختلافات زیادی به وجود می آید و آنها با دستور و راهنمایی های پدربزرگ خود مجبور می شوند تمامی اختلافات خانوادگی را حل کنند که این مسئله مابقی داستان فیلم را به پیش می راند.


سایر عوامل این فیلم عبارتند از تهیه کنندگان: محمود غلامی، قربان محمدپور، کارگردان: روح انگیز شمس، نویسنده: قربان محمدپور، دستیار اول و برنامه ریز: امیرعباس لطیفی، مدیر فیلمبرداری: حافظ احمدی، مدیر تولید: سیدمحسن اورنگ، منشی صحنه: آرزو قربانی، طراح گریم: نوید فرح مرزی، صدابردار: جعفرعلیان، طراح صحنه و لباس: لیلا منصوری، مدیر تدارکات: عسگرجبارپور یاییچی، عکاس: میلاد کیایی.


گفتنی است که روح انگیز شمس متولد ۱۳۴۵ آبادان کارگردان این اثر سینمایی، فارغ التحصیل سینما است. وی فعالیت سینمایی را با ساخت فیلم کوتاه آغاز کرد و برنده جوایزی از جشنواره های داخلی و خارجی شد. او تاکنون در ده ها فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی به عنوان منشی صحنه، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز حضوری جدی داشته است.

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات