.
loading...

از فالوئرهای بهنوش بختیاری چه خبر؟

آکاایران: از فالوئرهای بهنوش بختیاری چه خبر؟

آکاایران: هفته پیش بود که بهنوش بختیاری با انتشار پستی در اینستاگرامش از 5 میلیونی شدن مخاطبانش خبر داد.

روزنامه خراسان- البته او برای این تعداد از کلمه «ارتش» استفاده کرده بود که فارغ از بی سلیقگی و رعایت نکردن شأن و استفاده نادرست از این کلمه، باعث شوخی های متعدد در شبکه های مجازی شد. مهم ترین شوخی ها هم به آرزوی مخاطبان برای مقابله ارتش بهنوشی با ارتش تتلیتی برمی گشت تا شاید این دو غول فضای مجازی از باد مخاطبان میلیونی خارج شوند.
بعد از این ماجرا هم این هفته محراب قاسم خانی کمتر دیده شده ترین عضو خانواده هنری قاسم خانی، از یک میلیونی شدن مخاطبان اینستاگرامش خبر داد و ادعا کرد که با این اتفاق پرمخاطب ترین فیلمنامه نویس جهان(!) در اینستاگرام می شود.
به گزارش آکاایران: ادعایی که شاید در ابتدای امر غیر قابل باور و مضحک به نظر برسد اما با توجه به اقبال این شبکه اجتماعی در کشورمان و فالو کردن عجیب سلبریتی ها به دور از واقعیت نیست.
این دو اتفاق بهانه ای شد تا به صفحات اینستاگرام افراد و هنرمندان معروف سری بزنیم و به این موضوع بپردازیم که آن ها چه چیزی برای ارائه در صفحات اینستاگرامشان دارند که تا این حد توانستند مخاطب میلیونی به خود جذب کنند. آیا این همه سلبریتی زدگی در کشور ما توانسته است باعث تغییر حداقلی فرهنگ در میان دنبال کنندگان شود یا نه؟! یا این که اساسا این چهره ها الگوهای مناسبی هستند و نوع محتوایی که به مخاطب عرضه می کنند، برایشان دغدغه هست یا نه؟!
با این رویکرد به سراغ صفحات چهره های تاثیرگذار رفتیم و بررسی کوچکی داشتیم. همین جا باید بگوییم که تعداد مخاطبان صفحه اینستاگرام هم اکنون جزو آپشن های یک چهره به حساب می آید و همین موضوع جنگ پنهانی را بین آن ها به راه انداخته است که احتمالا در آینده علنی تر خواهد شد. تب شهرت در فضای مجازی بین هنرمندان و چهره های معروف بدجور داغ است و بیش از هر چیزی به رخ کشیدن تعداد مخاطب برای آن ها اهمیت دارد.

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات