.
loading...

سلطانی: از منتشر کننده خبر آوازخوانی ام در کافه | شکایت می کنم / وقتی مجوز دارم چرا در کافه بخوانم؟

آکاایران: سلطانی: از منتشر کننده خبر آوازخوانی ام در کافه، شکایت می کنم / وقتی مجوز دارم چرا در کافه بخوانم؟

آکاایران: بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بعد از این همه سال فعالیت با قوانین کشورم آشنا هستم و دلیلی ندارد که وقتی برای کنسرت در تالار وحدت به من مجوز می دهند بخواهم در یک کافه آوازخوانی کنم.

شهره سلطانی بازیگر عرصه سینما و تلویزیون در گفت و گو  با میزان  اشاره به شایعه ای که مبنی بر آواز خواندن وی در یک کافه و پلمب شدن آن کافه در فضای مجازی پخش شده است، گفت: من در صفحه شخصی ام نوشتم که چندی پیش شب ترانه ای درکافه ام برگزار کردم که در این شب، افشین مقدم و هنرجویان جوان وی شعرهای خود را می خوانند که خود را محک بزنند.
وی ادامه داد: شب ترانه با شب آواز فرق می کند. یک فرد بی سوادی از این توضیحات برداشت اشتباه کرده و در پی آن اعلام کرد که این کافه پلمب شده است.
به گزارش آکاایران: سلطانی تصریح کرد: پس از اعلام ناراحتی و تصمیم به شکایتی که از سوی اعضای گروه بنده شد، این فرد عذرخواهی کرد اما متأسفانه این قضیه به سرعت برق و باد در شبکه های اجتماعی در فضای مجازی در حال انتشار است.
بازیگر سریال "روزی روزگاری" همچنین اظهار کرد: متأسفانه یکسری افراد فرصت طلب همیشه در پی ایجاد چنین مسائلی و دامن زدن هر چه بیشتر به آن هستند که باید با آنها برخورد شود.
وی توضیح داد: اینکه من در صفحه شخصی ام چیزی بنویسم به خودم مربوط است اما با افرادی که چنین خبر کذب و نادرستی را منتشر کرده اند برخورد و از آنها شکایت می کنم.
سلطانی خاطرنشان کرد: بعد از این همه سال فعالیت با قوانین کشورم آشنا هستم و دلیلی ندارد که وقتی برای کنسرت در تالار وحدت به من مجوز می دهند بخواهم در یک کافه آوازخوانی کنم. مگر من مطرب هستم؟!منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات