.

ایرج راد: منتظر نقشی هستم که ملاک های اساسی ام را داشته باشد

آکاایران: ایرج راد: منتظر نقشی هستم که ملاک های اساسی ام را داشته باشد

آکاایران: ایرج راد؛ بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر که پیش از این مدیریت خانه تئاتر را هم بر عهده داشت این بار تصمیم دارد با کم کردن این مسئولیت به پیشنهادات خود در حیطه بازیگری فکر کند.

راد در این باره به «صبا» گفت: مدت هاست که مدیرعاملی خانه تئاتر وقتم را آن چنان گرفته بود که فرصت نمی کردم کار دیگری انجام دهم. البته پیشنهادهای زیادی مطرح شد و برخی کارها هم بودند که خیلی مشتاق بودم در آنها بازی کنم ولی این امکان وجود نداشت. به هر حال در این دوره من این مسئولیت را پذیرا نشدم و منتظر هستم کاری باب میلم پیشنهاد شود که اگر از هر جهت مورد قبولم قرار بگیرد حتما می پذیرمش.
راد در ادامه از ملاک ها و معیار هایش برای انتخاب نقش در تلویزیون گفت: نقش و متن کار باید ارزش های خاص خود را داشته و دارای جایگاه ویژه ای باشد. علاوه بر این چهارچوب و شخصیت پردازی خوبی داشته باشد و بتواند با مضامین روز جامعه ارتباط برقرار کند. از نظر شخصیت پردازی و کار باید پایه و اساس داشته باشد که بتوان روی آن کار کرد. بالطبع کارگردان و گروهی که با آنها همکاری می کنیم هم بسیار مهم هستند. همه اینها معیار هایی هستند که بازیگر بتواند کاری را با اطمینان بپذیرد، روی آن فکر کند و سپس آن را به سرانجام برساند.
به گزارش آکاایران: ایرج راد در پایان گفت: این روزها در حال اجرا در نمایش «راپورت های دکتر مصدق» در تالار وحدت هستم که تا بیستم مرداد ماه روی صحنه می رود. پیش از آن هم کار «بازارعاشقان» کار هادی مرزبان را داشتم.

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات