.

خاطره حسین رفیعی از حبس مهران غفوریان / استیضاح «رامبد» به دست «جناب خان»!

آکاایران: خاطره حسین رفیعی از حبس مهران غفوریان / استیضاح «رامبد» به دست «جناب خان»!

آکاایران: حسین رفیعی شب گذشته همراه با دخترش در «خندوانه» حاضر شد و خاطراتی از دوران تحصیل و دوستی اش با مهران غفوریان تعریف کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ حسین رفیعی و دختر 8 ساله اش «نارگل» این بار از ابتدای «خندوانه» با برنامه همراه شدند.
جوان پس از حضور آن ها از «نارگل» راجع به معدل و درسش پرسید و این بهانه ای شد تا رفیعی از زمان تحصیل خودش بگوید.
به گزارش آکاایران: در ادامه صحبت از بچه داری شد و رفیعی بیان کرد: به نظر من آدم تا 20 سال فرصت دارد تا لذت بودن با فرزندش را بچشد و از آن به بعد است که بچه کم کم جدا می شود و مدام دنبال کارهای خودش است.
پس از این در قسمت دیگری وی از نقش «فَ فَ» و کار با امیر حسین مدرس در «نیمرخ» گفت و باز صحبت از بچه شد. این بار رفیعی از پسرش که 16 سال دارد، تعریف کرد و گفت: الان او نزدیک همان سنی است که استقلال بر او چیره شده. مثلا گاهی نمی خواهد با ما به سفر بیاید و مواردی از این دست.
تعریف خاطره ای از زمانی که او مهران غفوریان را در مغازه حبس کرد، نیز قسمت دیگری از گفتگو بود که با یادآوری خاطرات و هیجان اجرای زنده ادامه یافت.
در بخش دیگری هم «جناب خان» که گویا 50 سال است با رفیعی دوست هستند، در برنامه حاضر شد و در قسمتی در پاسخ به «رامبد» که از او پرسید اگر نماینده مجلس شوی چه می کنی، گفت: «اول تو را استیضاح می کنم، بعد هم لایحه ای علیه تو تصویب می کنم و خلاصه دیوانه ات خواهم کرد».
گپ و گفت همچنان ادامه داشت و طبق رسم «خندوانه» قرار شد تا رفیعی برای شاد کردن دل مردم در یک شهر یا روستای دورافتاده برنامه اجرا کند.
بعد از این ها و دریافت هدیه توسط مهمان این قسمت، «جناب خان» و «رامبد» در آخر شادی برنامه را به قوم «لر» کشورمان تقدیم کردند و «خندوانه» ای دیگر را به پایان رساندند.
شاد باشید.

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات