.
loading...

مهران مدیری مراقب سلامتی اش باشد! (طنز)

آکاایران: مهران مدیری مراقب سلامتی اش باشد! (طنز)

آکاایران: به هر هنرمندی دست زدیم مُرد! اصلا دیگر هیچ هنرمندی را جراحی نمی کنیم!

از این طرف و آن طرف خبر رسیده است که بعضی از جراحان قصد انتشار بیانیه ای را داشتند که در آن آمده بود: «دیگر هیچ هنرمندی را جراحی نمی کنیم!» که بعد از جلسه طولانی وزیر بهداشت با این جراحان و صحبت با آنها انتشار این بیانیه منتفی شده است. این که ما و شما چطوری از بیانیه منتشر نشده باخبریم، خودش جای دست و جیغ و هورا دارد، اما چون به حرف این طرفی ها و آن طرفی ها اعتباری نیست، خودمان خبرنگار را فرستادیم سراغ این جراحان تا دقیقا متوجه بشویم که چه کسانی را جراحی می کنند و چه کسانی را جراحی نمی کنند.
- سلام بر شما که مثل شما هیچ جراحی در دنیا وجود ندارد!
- حق ویزیتِ مصاحبه را پرداخت کردی؟ سلام.
- برای مصاحبه هم ویزیت باید بدم؟ پول نقد همراهم نیست!
- کارت خوان هم داریم. حالا امرتان؟
- می خواستم بدونم چرا هنرمندان را جراحی نمی کنید؟
- چون به هر هنرمندی دست زدیم مُرد! هنرمندان خیلی لطیف هستند و نمی شود به آنها دست زد. ضمنا چون هنرمندان چهارتا طرفدار دارند و پنج نفر آنها را می شناسند، اگر زیر دست ما بمیرند، طرفدارانشان پوست ما را می کنند. اما مثلا مسئولان و مدیران را حتما جراحی می کنیم چون مردم خیلی دل خوشی از آنها ندارند و اگر سهوا بلایی هم سرشان آوردیم، کسی با ما کاری نخواهد داشت که هیچ، بعضی ها خوشحال هم می شوند و پیام های محبت آمیز برایمان می فرستند. تازه از این بیماران پول خوبی هم می شود به جیب زد! خصوصا اگر فیش حقوق شان را قبلا در فضای مجازی دیده باشیم.
- خب شما مگر قسم پزشکی نخورده اید؟
- نه به جان مادرم!
- اگر شما هنرمندان را جراحی نکنید، آنها برای هر جراحی باید بروند خارج که!
- خب بروند. این همه برای فیلم ها پول می گیرند، یک جا باید خرج کنند دیگر.
- خودتان این همه پول می گیرید کجا خرج می کنید؟
- اگر باز هم از این سوال ها بپرسی می گویم تو را هم جراحی کنند ها!
- ببخشید! می فرمودید!
- نه اینکه کلا هنرمندان را جراحی نکنیم. در واقع آنهایی را که حال شان خوب نیست و احتمال دارد با یک خداحافظی ما را خوشحال کنند جراحی نمی کنیم. وگرنه جراحی های زیبایی که خوراک ما و هنرمندان است. البته بعضی ها را به هیچ وجه جراحی نمی کنیم. مثلا آقای مهران مدیری را! تا او باشد از آن سریال ها علیه ما نسازد!
- مردم عادی چطور. با آنها چه مشکلی دارید؟
- مشکل! دشواری!؟ ما با مردم عادی مشکلی نداریم و حتما آنها را جراحی می کنیم. ناسلامتی خادمین این مردم هستیم ها! فقط شرطش این است که پول داشته باشند. ما بنگاه خیریه باز نکرده ایم که مفت و مجانی جراحی کنیم. آخ آخ شما ویزیت مصاحبه را پرداخت نکردی!؟ بچه ها بیایید این خبرنگار را ببرید بصل النخاعش را از پانکراسش بکشید بیرون بلکه آدم شود!

 

به گزارش آکاایران: اخبار فرهنگی - مهر . روح الله احمدی

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات