تیموریان: نیما طباطبایی در بخش ICU تحت مراقبت است / دیشب مورد جراحی مغز قرار گرفت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تیموریان: نیما طباطبایی در بخش ICU تحت مراقبت است / دیشب مورد جراحی مغز قرار گرفت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


تیموریان: نیما طباطبایی در بخش ICU تحت مراقبت است / دیشب مورد جراحی مغز قرار گرفت
,[categoriy]

آکاایران: تیموریان: نیما طباطبایی در بخش ICU تحت مراقبت است / دیشب مورد جراحی مغز قرار گرفت

آکاایران: بازیگر سینما و تلویزیون گفت: درحال حاضر خواهرزاده ام "نیما طباطبایی" در بخش آی سی یو بیمارستان بستری است و خدا راشکر وضعیت فعلی آن خوب اعلام شده اما منتظر یکسری جوابهای آزمایشی که از وی گرفته شده هستیم.

رویا تیموریان بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان در خصوص آخرین وضعیت خواهرزاده اش نیما طباطبایی کارگردان فیلم سینمایی "من ناصر حجازی هستم"، گفت: شب گذشته خواهر زاده ام نیما طباطبایی مورد جراحی مغز قرار گرفت و خدا را شکر این جراحی با موفقیت انجام شد.
وی افزود: درحال حاضر خواهر زاده ام در بخش آی سی یو بیمارستان بستری است و خدا راشکر وضعیت فعلی آن خوب اعلام شده است اما منتظر یکسری جوابهای آزمایشی که از وی گرفته شده هستیم.
به گزارش آکاایران: تیموریان خاطر نشان کرد: جا دارد تشکر ویژه ای از بابک برزویه و تیم قوی بیمارستان ایرانمهر داشته باشم چرا که بیمارستان بهمن من و خواهر زاده ام را یاری نکردند و عملیات لازم را روی وی انجام نشد و واقعا اگر گروه تیم بیمارستان ایرانمهر نبود نیما طباطبایی به کما می رفت.

 

 منبع :

تیموریان: نیما طباطبایی در بخش ICU تحت مراقبت است / دیشب مورد جراحی مغز قرار گرفت گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات