.

مهرانه مهین ترابی: علاقه ای به نقش های مکمل و واسطه ای ندارم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مهرانه مهین ترابی: علاقه ای به نقش های مکمل و واسطه ای ندارم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


مهرانه مهین ترابی: علاقه ای به نقش های مکمل و واسطه ای ندارم
,[categoriy]

آکاایران: مهرانه مهین ترابی: علاقه ای به نقش های مکمل و واسطه ای ندارم

آکاایران: بازیگر سریال«خانه سبز» در دلایل دوری خود از سینما و تلویزیون در سال های اخیر گفت.

مهرانه مهین ترابی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به دلیل کم کاری خود در سالهای اخیر گفت: در سینما بیشتر نقش های محوری را بازی می کردم اما هم اکنون فقط پیشنهاد نقش مکمل و گذری را دارم و به همین دلیل کمتر بازی در فیلمی را قبول می کنم.
بازیگر «آتش بس» ادامه داد: علاقه ای به نقش های واسطه ای ندارم، از طرفی هیچ وقت این نقش ها به خوبی تجزیه و تحلیل و شخصیت پردازی نمی شوند. بنابراین ترجیح می دهم کمتر چنین نقشی را بپذیرم.
به گزارش آکاایران: بازیگر سریال «همه چیز آنجاست» در خصوص حضور در تلویزیون عنوان کرد: تلویزیون نسبت به گذشته  تولیدات کمتری دارد، به همین دلیل پیشنهاد قابل توجه ای نداشته ام. امیدوارم در آینده روزهای خوبی را در صدا وسیما شاهد باشیم چراکه تلویزیون به دلیل گستردگی و دسترسی همگانی می تواند موضوعات امیدبخش و فرهنگ ساز را مطرح کند.
مهین ترابی درباره حضور خود در آثار نمایش خانگی خاطر نشان کرد: تاکنون کاری برای پخش نداشتم، فقط یکبار سریال «عشق تعطیل نیست» را پذیرفتم که آن هم بعد از 5 جلسه فیلم برداری متوقف شد.

 منبع :

مهرانه مهین ترابی: علاقه ای به نقش های مکمل و واسطه ای ندارم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات