.

زیر آسمان شهر 4

آکاایران: مهران مهام: طراحی قصه «زیر آسمان شهر 4» زمان طولانی می طلبد / ساخت 2 سریال جدید در دستور کار

آکاایران: طراحی قصه «زیر آسمان شهر 4» طولانی است و بعد از مشخص شدن شخصیت ها و شغل آنها، قصه سریال را می نویسیم.

مهران مهام تهیه کننده سریال های تلویزیونی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛  درباره مجموعه «زیر آسمان شهر 4» گفت: به دلیل اینکه این سریال شخصیت محور است، طراحی آن دوره طولانی خواهد داشت؛ چرا که برای بعد از اینکه شخصیت ها مشخص شوند، باید شغل و کاراکتر آنها را تعیین کنیم و بعد  قصه سریال را به نگارش درآوریم.
وی ادامه داد: نگاه ما برای این سریال مانند روزنامه است و اتفاقات روز را در چند قسمت خواهیم داشت. عطاران به عنوان طراح پروژه در کنار ماست. به خاطر حضور وی در «نهنگ عنبر- سلکشن رویا» بیشتر در اوقات بیکاری با او همکاری خواهیم داشت.
به گزارش آکاایران: تهیه کننده «خانه به دوش» در خصوص سریال تلویزیونی «ویلا» گفت: عواملی که برای سریال «ویلا» انتخاب کرده بودیم، به دلیل متوقف شدن کار، احتمال  تغییر دارد؛ چرا که ممکن است پیشنهادهای دیگری داشته باشند. با تغییر مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما، منتظر تصمیم های جدید هستیم.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه سریال «ویلا» قرار بود، برای ایام نوروز آماده شود، احتمال دارد یکی از گزینه ها برای نوروز سال بعد باشد.
 
این تهیه کننده درباره کارهای جدید خود اظهار داشت: در حال طراحی دو سریال «پنجره» به نویسندگی برزو نیک نژاد و همچنین سریال «آلاخون والاخون» به نویسندگی محمد تنابنده هستم.
مهام در پایان گفت: نوید چشم اندازی خوب را به همه مردم می دهم؛ چرا که با برنامه ریزی معاونت سیما که ما این روزها از نزدیک با آن در ارتباط هستیم، آنتن مجدد به روزهای اوج خود بر می گردد.

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات