.

کامبیز دیرباز و ستاره اسکندری بازیگران اصلی «لبخند رخساره» شدند

آکاایران: کامبیز دیرباز و ستاره اسکندری بازیگران اصلی «لبخند رخساره» شدند

آکاایران: نویسنده سریال «لبخند رخساره» گفت: بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، ستاره اسکندری و مجید مظفری به سریال «لبخند رخساره» پیوستند و این سریال در شهریور ماه کلید می خورد.

به گزارش فارس،سعید نعمت اله نویسنده سریال «لبخند رخساره» درباره نگارش این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی گفت: تاکنون 13 قسمت از این سریال را نوشتم و 15 قسمت تا رسیدن به فینال اثر باقی مانده است.
وی ادامه داد: کامبیز دیرباز، ستاره اسکندری، مجید مظفری، علیرضا آرا به تازگی به این سریال پیوستند و تا روزهای آینده اغلب بازیگران نیز انتخاب خواهند شد.
به گزارش آکاایران: نویسنده سریال «پشت بام تهران» با اشاره به زمان کلید خوردن «لبخند رخساره» افزود: به احتمال فراوان اوایل شهریور ماه این سریال را کلید می زنیم.
این نویسنده با اشاره به لوکیشن های این سریال نیز بیان داشت: این سریال علاوه بر تهران در شهرهایی چون مشهد (قدم گاه) و بندرعباس مقابل دوربین خواهد رفت.
در خلاصه داستان این سریال آمده است که: خلیل پدری است که فرزندش را چون جان خود دوست دارد، اما همیشه ترس از دروغی دارد که به او گفته است و حالا می خواهد با شهامت این دروغ را جبران کند. «لبخند رخساره» در مذمت دروغ است و لذت بخشش و ایثار برای یک خانواده.
از دیگر عوامل این سریال می توان به دستیار کارگردان: امیر کهکشان، مدیر تولید: مهدی بدرلو، مدیر تدارکات: فرشید رئوفی، مدیر تصویربرداری: فرشاد کل سفیدی، طراح صحنه: بابک پناهی، طراح لباس: محمد صادقی، تدوین: امیر شیبان خاقانی، صداگذار: کهرداد جلوخانی، برنامه ریز: محمد حمزه ای و ... اشاره کرد.
سریال «لبخند رخساره» به نویسندگی سعید نعمت اله، کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی زینب تقوایی برای پخش از یکی از شبکه های سیما ساخته می شود.

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات