مریم کاویانی: 3 سال می شود که بیکارم / تاریخ مصرف هنرمندان کوتاه شده است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مریم کاویانی: 3 سال می شود که بیکارم / تاریخ مصرف هنرمندان کوتاه شده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


مریم کاویانی: 3 سال می شود که بیکارم / تاریخ مصرف هنرمندان کوتاه شده است
,[categoriy]

آکاایران: مریم کاویانی: 3 سال می شود که بیکارم / تاریخ مصرف هنرمندان کوتاه شده است

آکاایران: بازیگر سریال "پنجمین خورشید" گفت: به مدت 3سال است که بازی نکرده ام، پیشنهادات بوده اما برای من نه از لحاظ نقش و شرایط مالی پیشنهاد خوبی نبوده است.

مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت گو با میزان در خصوص عدم فعالیت خود طی سالهای گذشته گفت:  به مدت 3سال است که بازی نکرده ام،  پیشنهادات بوده اما برای من نه از لحاظ نقش و نه شرایط مالی پیشنهاد خوبی نبوده است.
کاویانی ادامه داد: با اینکه در سال های گذشته بیشتر در تلویزیون بوده ام اما من کارم را از سینما شروع کرده ام و بعد وارد تلویزیون شدم و الان ترجیح می دهم دوباره به سینما برگردم.
به گزارش آکاایران: وی تصریح کرد: وقتی چند وقت از بازیگری دور باشی به ندرت فراموش می شوی، من هم طی این سال ها با دور شدن از فضای سینما کمی از یاد برده شدم و به نظرم این برخوردها متاسفانه از ادبیات سینمای ما ناشی می شود.
من فکر نمی کنم در هیچ کجای دنیا یک بازیگر مجبور باشد هر روز به دفترهای سینمایی سر بزند تا خودش را یادآوری کند، یک بازیگر باید کارش، وی را یاد آوری کند و با نقش هایی که بازی کرده اثبات شود. در این شرایط باید دفاتر یادشان باشد که کدام بازیگر چه نقشی را برایشان ایفا نموده تا در انتخاب وی برای آثار بعدی اقدام کنند.
بازیگر سریال "فاصله ها" عنوان کرد: متاسفانه تاریخ مصرف هنرمندان ایرانی بسیار کوتاه است و خود من هم دلیلش را نمی دانم و این به من مختص نمی شود و خیلی از هنرمندان دیگر هم دچار این مشکلات هستند که در بروز این معضل، کسر و کمبود بودجه، رابطه ها، مشکلات اخلاقی و دلایل بسیاری می توانند دخیل باشند.
وی خاطرنشان کرد: من قصد مصاحبه نداشتم و طی این سال ها هم مصاحبه نکردم اما احساس میکنم همین چند جمله کوتاه هم به طور کامل بین کننده منظور من باشد.  

 

 منبع :

مریم کاویانی: 3 سال می شود که بیکارم / تاریخ مصرف هنرمندان کوتاه شده است گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات