.
loading...

آوازخوانی بازیگر «شهرزاد» در «خندوانه» / انتقاد رامبد جوان از دعواها در فضای مجازی

آکاایران: آوازخوانی بازیگر «شهرزاد» در «خندوانه» / انتقاد رامبد جوان از دعواها در فضای مجازی

آکاایران: برنامه چهارشنبه شب «خندوانه» میزبان مهدی سلطانی بازیگر «کیمیا» بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ برنامه چهارشنبه شب «خندوانه» طبق روال هرشب با نمایی از رامبد جوان و تماشاگران آغاز شد و پس از آن شاهد ورود نیما و استاد کهنمویی بودیم.
کهنمویی شوخی هایی در خصوص لباس و مد و طرح هایی که به تازگی در بازار عرضه می شود را بیان کرد و درخواست کرد سعی کنید لباس هایی که می پوشید، محتوا داشته باشد.
 
به گزارش آکاایران: پس از آن آیتمی با حضور رضا و بیژن بنفشه خواه در شهر اصفهان پخش شد که مکانهای دیدنی آنجا را نشان می دادند.
 
در ادامه از یک بازیگر مودب و کسی که برای هر کار خود دلیل دارد، به روی صحنه دعوت شد و آن شخص مهدی سلطانی بود.
وی در ابتدا از سریال «شهرزاد» که حدود شش ماه زمان برده و شهریور ماه پارسال تمام شده است، گفت و اینکه تجربه های جدید و تنوع در این عرصه باعث می شود خودمان را تکمیل کنیم.
 
مهدی سلطانی متولد سال ١٣٥٠و  پنج برادر دارد و فرزند اول خانواده است که دیگر برادان او در زمینه های غیر از هنر فعالیت می کنند.
در ادامه مهدی سطلانی برای مردم آواز خواند و گفت: این موضوع از سریال «مادرانه»  و به پیشنهاد یک آهنگساز انجام شده است.
 
در آیتمی که در بین این برنامه پخش شد شهرام حقیقت دوست و حسن فتحی از شخصیت مهدی سلطانی گفتند.
 
در ادامه رامبد جوان از مهدی سلطانی خواست که به جای گوینده خبر یک خبر خوب را به مردم بدهد که وی گفت: بینندگان عزیز از این به بعد قرار نیست که در جهان جنگی رخ دهد.
وی ادامه داد:بسیاری از جرمهای سنگین جهان محصول خشم هستند. مثل قتل،٩٠درصد قتل ها و شکنجه ها وقتی ایجاد می شود که انسان خشم دارد و آنهای که کنترل می کنند، قاتل نمی شوند و افرادی که نمی توانند قاتل می شوند. خشم یک رویداد و پدیده است و آن افراد در لحظه بیمار هستند و باید آن لحظه را درمان کرد.
در ادامه ی این صحبت ها رامبد جوان از خشم هایی که در فضای مجازی به صورت ناسزا و الفاظ رکیک نشان داده می شود و چقدر وحشتناک است، گفت.
 
مهدی سلطانی از اهمیت کتاب خواندن و تاثیر آن بر روی فرهنگ انسانها گفت. او می گوید: به دلیل اینکه کتاب ثمره ی سالها تلاش یک انسان است و با خواندن آن می شود با تجربه ی چندین ساله ی یک آدم آشنا شد.
پس از بازی پانتومیم جوان و سلطانی و اهدای لوح «خندوانه» به وی و خواندن شعر همراه با تماشاگران برنامه دیشب هم به پایان رسید.

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات