.

محب اهری: همدیگر را دوست داشته باشید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد محب اهری: همدیگر را دوست داشته باشید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


محب اهری: همدیگر را دوست داشته باشید
,[categoriy]

آکاایران: محب اهری: همدیگر را دوست داشته باشید

آکاایران: مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به همراه برخی از پیشکسوتان عرصه هنرهای نمایشی و مدیران این موسسه به عیادت "حسین محب اهری" رفتند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، صبح امروز(چهارشنبه) 30 تیر، سیدعباس عظیمی، به همراه اسماعیل خلج و عزت الله مهرآوران برای عیادت از حسین محب اهری راهی بیمارستان لاله تهران شدند.
در  این دیدار اسماعیل خلج و عزت الله مهرآوران بعد از حال و احوال با محب اهری و ایجاد فضایی شادی آور برای وی، به بیان خاطراتی مشترک از قدیم و دوستی هایشان پرداختند و یاد قدیم را زنده کردند.
به گزارش آکاایران:  سیدعباس عظیمی نیز، ضمن یادآوری خاطرات زیبای سفر استاد محب اهری و همسرشان با  هنرمندان  پیشکسوت به جزیره زیبای کیش، اظهار داشت: امیدوارم  همیشه حال هنرمندان خوب باشد و به جای ملاقات در بیمارستان، آنان را در جشن ها، سفرهای گروهی و در فعالیت ها و برنامه های  این موسسه و به طور کل در شرایط غیر بیماری ببینیم  هر چند که بیماری و کسالت قابل پیش بینی نیست و سبب می شود  تا در بیمارستان به محضر هنرمندان برسیم.
عظیمی با یادآوری دوران جوانی خود و دهه 60 به فیلم ها و فعالیت های تلویزیونی محب اهری اشاره کرد و گفت: همچنان یاد و خاطره ی زیبای نمایش های ایشان برایمان زنده است آن هم در زمانی که فقط 2 شبکه تلویزیونی وجود داشت .
وی گفت: خوشحالم که امروز و علی رغم درگیری استاد با بیماری، همچنان روحیه ی ایشان در مبارزه با مشکلات ستودنی است و به امید خدا این هنرمند  با روحیه و قدرت و امید به مبارزه با بیماری می پردازد و  امیدواریم به زودی دوباره شاهد حضور ایشان در عرصه هنر باشیم.
در ادامه نیز این هنرمند پیشکسوت با اشاره به اینکه تا همین چند وقت قبل، در سلامت به سر می برده و حتی در حال بازی برای یک مجموعه تلویزیونی بوده است، گفت: نمی دانم چه شد که ناغافل، دوباره بیماری ام عود کرد، اما پس از این چند روز بستری بهترم و هرچه که باشد با آن مبارزه خواهم کرد و این عفونت را از بدنم بیرون خواهم کرد.
محب اهری در ادامه، از میهمانان، برای این عیادت تشکر و اظهار کرد: بدون شک توجه به امور سالخوردگان هفت هنر، باید مایه افتخار فرهنگ و هنر این کشور باشد و عقیده دارم این موسسه  به یکی از اعضای خانواده بسیاری از هنرمندان پیشکسوت و تکیه گاهی امن برای آنان بدل شده است.
این هنرمند در پایان خاطرنشان کرد: همین که هنرمند بداند فراموش نشده و در مواقع سختی تنها نیست و از سوی کسانی حمایت می شود خود بزرگترین امید را در دل او ایجاد می کند. من از اینجا به همه مردم این پیام را می دهم که همدیگر و زندگی را دوست داشته باشید و محبت را از هم دریغ نکنید.
در این دیدار از زحمات پزشکان و کادر درمانی بیمارستان لاله تهران نیز قدردانی شد.

 منبع :

محب اهری: همدیگر را دوست داشته باشید گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات