.

واکنش تهمینه میلانی به حواشی پرونده پزشکی کیارستمی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش تهمینه میلانی به حواشی پرونده پزشکی کیارستمی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


واکنش تهمینه میلانی به حواشی پرونده پزشکی کیارستمی
,[categoriy]

آکاایران: واکنش تهمینه میلانی به حواشی پرونده پزشکی کیارستمی

آکاایران: تهمینه میلانی معتقد است: اگر در روند درمان عباس کیارستمی خطایی رخ داده باشد، باید در آرامش به آن رسیدگی شود.

این کارگردان در گفت وگو با ایسنا، گفت: اکثر اعضای خانواده من از جمله پدر و برادرها و دایی ها، شوهر خواهرم و ... و نسل بعد ایشان پزشک هستند و در مورد اتفاقاتی که برای عباس کیارستمی رخ داد پزشکان خانواده و دوستان پزشک ما هم  بر این باور هستند که خارج از تعصب بی اساس،اگر در مورد ایشان و البته همه ی بیمارانی که در موردشان خطای پزشکی رخ می دهد،  قبل از آنکه بی دلیل  فردی  را قضاوت کنیم باید رسیدگی شود.
وی با اشاره به جمله یکی از بزرگان معماری جهان لویی کان ادامه داد: فرق معماران و پزشکان در این است که معماران نمی توانند خطاهایشان را دفن کنند اما پزشکان به راحتی این کار را انجام می دهند. اما امیدوارم با پیگیری پرونده ی پزشکی عباس کیارستمی فصل جدیدی در نظام پزشکی ما آغاز شود و نه تنها در مورد ایشان، بلکه در مورد همه شهروندان اگر خطایی صورت گرفت، خطای پزشکان دفن نشود و سرآغازی باشد تا دیگر  شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.
به گزارش آکاایران: این کارگردان تاکید کرد: فکر می کنم در این زمینه پزشکان کشور برای اعاده ی حیثیت از شغل خود باید پیشقدم باشند، نه اینکه با تهدید و توهین با این موضوع برخود کنند!
میلانی که طی روزهای اخیر از آمریکا بازگشته است با اشاره به شخصیت فرهنگی و جهانی کیارستمی، او را رفیق و همراه بزرگی دانست و گفت: آقای کیارستمی انسانی بذله گو، باسواد، فیلسوف، با نشاط، نکته سنج و بسیار دوست داشتنی بود و در حالی که عمر رفاقت ها در سینما بسیار کوتاه است، کیارستمی یک رفیق واقعی  بود که در بزنگاه تنگناها بداد دوستانش رسید.

 

 منبع :

واکنش تهمینه میلانی به حواشی پرونده پزشکی کیارستمی گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات