.

پیشرفت 20 درصدی «یکتا» در ولنجک / تصاویر

آکاایران: پیشرفت 20 درصدی «یکتا» در ولنجک / تصاویر

آکاایران: سریال «یکتا» با پیشرفت 20 درصدی این روزها تصویربرداری خود را در منطقه ولنجک ادامه می دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ این روزها عوامل مجموعه تلویزیونی «یکتا» با عنوانی موقت در محدوده ولنجک تهران مشغول تصویر برداری قسمت های داخلی و خارجی این سریال هستند.
در این مجموعه تلویزیونی که تاکنون پیشرفتی 20 درصدی داشته است، بازیگرانی چون؛ پژمان بازغی، شبنم قلی خانی، بهرنگ علوی، الهه حصاری،سیامک اطلسی، سام درخشانی، فرناز رهنما و... جلوی دوربین علیرضا رنجبران رفته اند.
«یکتا»  به سبک زندگی ایرانی اسلامی می پردازد و قصه اصلی آن به مسائل یک خانواده اختصاص دارد که از سه شخصیت اصلی شکل می گیرد و حدود هشت شخصیت محوری هم در این مجموعه حضور دارد.
این سریال با محوریت قرار دادن موضوع همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تاثیر گذار زن در سرپرستی و تربیت فرزند بعد از فوت همسر و دفاع از حقوق و کیان خانواده در این شرایط می پردازد.

 

به گزارش آکاایران: گفتنی است؛ بهروز مفید تهیه کننده و شهرام شاه حسینی کارگردان، علی دادرس و آزیتا ایرایی فیلمنامه نویس این سریال هستند و پیش بینی می شود «یکتا»  در پاییز امسال از شبکه دو سیما پخش شود.
عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارت اند از: مدیر تصویر برداری: علیرضا رنجبران، صدابردار: یاسر رمضانی، طراح گریم: شهرام خلج، آهنگساز: بهنود یخچالی، دستیار اول کارگردان: ایمان توکلی،طراح لباس: نازنین توسلی، مدیر برنامه ریزی:هاشم علی اکبری، مدیر تولید: علی خلیلی، طراح صحنه: سعید اسدی، عکاس: امید صالحی.

 

پیشرفت 20 درصدی «یکتا» در ولنجک / تصاویر

 

پیشرفت 20 درصدی «یکتا» در ولنجک / تصاویر

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات